Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti szoktatok ezen az oldalon...

Ti szoktatok ezen az oldalon ismerkedni? Találtatok már normális embert?

Figyelt kérdés

Én valahogy eddig csak olyan emberekkel futottam össze ezen az oldalon, akik:

a) önbizalomhiányos, elkeseredett, világutáló emberek voltak, és mindig nyavalyogtak, hogy jajj, nincs csajom, és amikor mondtam nekik, hogy szerintem min kéne változtatniuk mondjuk a külsőjükön, azt mondták kifogásként, hogy azzal sem érnének semmit, mert a mai lányoknak csak a gazdag pasik jönnek be...

és b) azok a tipikus görcsösen keresgélő emberek, akik ha kiírok egy tök átlagos, egyáltalán nem ismerkedéssel vagy szexualitással kapcsolatos kérdést, 5 perc múlva bombáznak az üzenetükkel, hogy -Szia, merre laksz, hány éves vagy, szeretnél ismerkedni?? és az ilyenek úgy szoktak lebukni is, hogy amikor megjegyzem nekik, hogy elég nyomulósak és látszik, hogy mindenkit fel akarnak szedni, azt válaszolják, hogy dehogy, csak velem akarnak megismerkedni...aztán pár nap múlva egy másik kérdésem kapcsán megint írnak egy ilyen üzenetet, hogy -Szia, nagyon tetszel, hol laksz, mennyi idős vagy? Akarsz ismerkedni?

Mások hogy találnak ezen az oldalon normális embereket?


2013. szept. 14. 09:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

találtam már jó párat igen..

de viszont én nem vagyok normális :D

2013. szept. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már ismerkedtem itt igazán normális emberekkel.

Volt olyan lány akivel találkoztam is. És majd most is lesz.

Én szeretek ismerkedni ezért gyakran ráírok emberekre, de nem érzem úgy hogy nyomulósabb lennék.

17/F

2013. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
nem is úgy értettem, hogy attól lesz nyomulós, hogy rám ír valaki, hanem attól, hogy pl. kiírok egy kérdést azzal kapcsolatban, hogy milyen gyakran kell öntözni a kaktuszokat, akkor is írnának, hogy nagyon tetszem nekik a kérdésem alapján és szeretnék-e ismerkedni..:/
2013. szept. 14. 09:31
 4/30 anonim ***** válasza:

Na jó az már tényleg gáz. :D

Én mondjuk akkor írok rá valakire, hogyha leír például egy olyan dolgot, hogy: Én látom rosszul a helyzetete... stb..

És közben olyan tulajdonságait látom meg az illetőnek amik szimpatikussá teszik számomra.

2013. szept. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Én sose írok itt rá senkire. Rám rám szoktak, de én sose.


Szerintem ha látod hogy sokszor jókat ír ,ugyan az a meglátásotok a dologról. Bár sok a névtelen ember szóval nehéz. Rám már többen írtak emiatt hogy Ő is ugyan úgy látja a dolgokat nincs-e kedvem beszélgetni.


F/20

2013. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
én nem szoktam ismerkedni ezen az oldalon, nyilván ez nem társkereső én azért régizte hogy választ kapjak a kérdéseimre nem pedig azért hogy ismerkedjek. ezen az oldalon gyakorlatilag képtelenség megmondani ki micsoda v kicsoda lehet Pl. egy csaj kiírja hogy hányéves ismerkedne velem ennyi erővel lehet egy 60éves öregasszony is.. xDDD
2013. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
vagy akár egy pasi is...:D
2013. szept. 14. 09:47
 8/30 anonim válasza:
helyesbítek "regiztem " :D
2013. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Akkor következzen az én "rövid" GYK-s emberelemzésem. Eddigi esetek közül néhány:

-Nem érdekli,hogy 7 évvel idősebb,ő mindenképp ismerkedni akar velem

-Képet kér,leírást magamról külsőre mindenekelőtt

-Baromi unalmas és benyögi,hogy meséljek magamról meg arról,hogy mi a hobbim,aztán majd meglátja a kis önéletrajz után hogy bejön-e neki az életstílusom

-Képtelen egy helyes mondatot leírni és halvány fogalma nincs a világról,ergo beszélgetni se lehet vele semmi tartalmasat,nem érdekli egy komoly téma se.(vagy ha mégis lenne,csak az,hogy próbál meggyőzni minden idióta politikai nézőpontjáról,amiből én meg ki akarom vonni magam teljesen)

-Szerelmi bánata van vagy csak kéne neki valami nő pár alkalomra és ezért szívja a véred

-Értelmes,lehet vele úgy és annyit beszélgetni,hogy észre se veszed,milyen sokat beszélgettek. Nem erőltetett a beszélgetés,látszik,hogy van önálló véleménye a dolgokról és van benne valami különleges,de az életben nem szeded ki belőle,hogy most beszélgetni jött vagy ismerkedni

-Normális,miután látod képen,tetszik is,de vagy érzelmileg annyira labilis,hogy nem tudja ő sem,mit akar,vagy pedig az a mániája,hogy párhuzamosan vagy 10 emberrel ismerkedik,aztán vagy keres vagy nem

-Normális,de mikor találkoztok,akkor jössz csak rá,hogy nem is olyan,amilyennek írásban tűnt

-Szétissza az agyát és állandóan bulizni akar,más téma talán nem is jut eszébe

-Nincs élete,bátortalan,és várja,hogy udvaroljanak neki. Állandóan magáról kérdezget vagy azt várja,hogy én kérdezzek róla. Itt is erőltetett a beszélgetés.

-Ha végre minden rendben lenne,véletlen sem budapesti vagy valami,ami közel van ide.


Rengetegszer megszívtam már,hogy itt ismerkedek,ezért vannak bizonyos fenntartásaim már,meg az a bizonyos két lépés távolság. Próbálom átvinni minél hamarabb a "való életbe" a dolgokat,nem támogattam soha ezt a nagy netes ismerkedést mert sokkal nagyobb rá az esély,hogy későn jöjj rá,mennyire nem ő a megfelelő ember. De nem akarok általánosítani,hogy itt mindenki ilyen,ezért nem is érdekel,hogy eddig ez történt. Ezután lehet bármi még,sosem tudhatom,hiszen én is itt vagyok már elég rég óta az oldalon,ki tudja,hogy nincs-e egy hasonló srác... Meg hát ahol lehet,ismerkedünk.. Buliban nem éri meg,amúgy sem járok,suliból nem nagyon akarok,idő (meg kedv)hiányában pedig semmi kedvem céltalanul járni a várost és várni a csodát,mert elég kicsi rá az esély,hogy csak úgy hopp,találsz valakit az egyik utcában,esetleg a buszon. Máshova meg annyira ritkán megyünk csak,hogy nem sok esély van erre. Ez az oldal is csak egy lehetőség,és ha már van..akkor miért ne? :)

17L

2013. szept. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Én találtam 1 normális lányt.A többi mind ketyós volt :/ persze ő azt gondolta normális...
2013. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!