Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lenne kedve valakinek valamily...

Lenne kedve valakinek valamilyen segítő motiváló idézetet küldeni? Verset? Vagy zene számot? Vagy valamit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szakítottam a párommal,és nem tud lelkesíteni semmi, nagyon rossz hangulatban vagyok,és nehezemre esik minden, nem szeretném,hogy rosszabb legyen...igazából az a baj,hogy nekem most minden egyszerre jött össze, nem csak szakítás. A családban is nagyon beteg egy családtagom, nem rég halt meg a legjobb barátom, és kb egy hete a legjobb barátom okozott csalódást nekem és megszakadt vele is a barátság. Hát ez van! Lehet egyszerre kell túl esnem mindenen?vagy mi lehet ez,hogy minden egyszerre zúdul rám??
2013. szept. 27. 20:57
 1/4 anonim válasza:
73%

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

János 3:16

Térj meg és Isten segíteni fog neked mindenben. Meghalt a bűneidért, elhordozta a betegségeidet, fájdalmaidat, hogy neked már ne kelljen. Ő szeret téged :)) és azt akarja, hogy boldog legyél és hogy örök életet nyerj

2013. szept. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
attól függ hogy miben hiszel :) ne legyél gyenge, és ne köszönd annak a jobbulást aki nem is tehet róla. Ha ezeken túl leszel, akkor azt saját magadnak köszönd, mert te voltál elég erős, te voltál elég kitartó, higgy magadban :) amikor nekem volt szar minden, egyszerűen kerestem egy hobbit ami mára már az életemmé vélt :) és ezáltal rengeteg barátra tettem szert, akik mind ugyan azért élnek :) én az extreme bringázás mellett döntöttem :) és ha most akkármi rossz történne csak kimegyek, tekerek párat, figurázok és olyankor mindent elfejetek, csak a pillanatnak élek :) sok ujj és régi barátot szereztem így, neked is ajánlom hogy keress valami hobbit, sportágat :) ne ülj otthon :) mozogj :) nézd meg a "YES" című filmet Jim Carrey-vel :) :) nagyon motiváló épp neked jó lenne :) ha pozitívan állsz a dolgokhoz, akkor veled is csak pozitív dolgok fognak történni :) csak sose add fel :)
2013. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A Sziámi együttes Ha című dalát ajánlom.


Üdv R.

2013. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Müller Péter: Isten bohócai :) Én sokat tanultam belőle, őszintén! (Pedig még van pár oldal :P) És tele van örömmel szerintem. Az emberek elé tár dolgokat, rám ezek motiváló hatással vannak :D Remélem rád is azzal lehetnek :)Fel a fejjel!

Vagy még 1 zene esetleg, ami engem jobb kedvre szokott deríteni: Avril Lavigne - Rock N Roll.

2013. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!