Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen zene legyen az étteremben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen zene legyen az étteremben?

Figyelt kérdés
Nem lesz lagzi, csak egy vacsora, kb 30an leszünk. Az étteremben lehetőség van zenére is, össze kéne szednünk pár órányi zenét és ötletem sincs. Elég sok lesz az idős ember, de olyan ekte mulatós, lagzi zenét nem szeretnénk. Mennyire tolerálható ha mai zenék lennének a listán? Nem egy polgár pukkasztó Lady Gagára gondoltam, de mondjuk egy Rihanna- California King Bed-et rátennék.
2013. aug. 22. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább élvezhető klasszikus zenére gondolnék, vagy bármilyen mai minőségi, normális zenére.


Én fiatal vagyok, de az ilyen általad emlegetett majomságoktól kifutok a világból. A populáris zene egy ipar, nem egy élvezhető művészeti ág. Érzelmek, mondanivaló és tehetség sincs benne. Egyszerűen ellenzem, ennyi.


A vendégeidet viszont neked kell ismerned, mi nem tudhatjuk mennyire tolerálnák!

2013. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az idős embereknek a Rhianna és hasonló mai zenék nem sokat mondanának nekik..

Ha azt szeretnéd hogy az idősek is élvezzék a zenét, akkor érdemes inkább régi slágereket feltenni amit ők is ismernek és neked is tetszenek.

PL: nagyon sok szép Szécsi Pál dal van vagy ott van Máté Péter..Külföldiek közül is vannak régi slágerek amik jók.

PL: johnny Cash vagy Donna Summer...

2013. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legyen vegyes a zene.

Keress rá a neten, hogy az egyes években mi volt a sláger mondjuk 1950-től napjainkig, és válogassatok a szolidabbak közül. Tehát mondjuk Sepultura nem kénem csak egy példa.

2013. aug. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, az is jó lenne! Köszi a tippet! :) Tudom hogy nem sokat mondana nekik, nekünk sem ez a kedvenc műfajunk, de amit igazán szeretünk, az nem mehet. :D
2013. aug. 22. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy lehetne tipikus jazzes, swinges bárzene.

Valami ilyen pl.:

http://www.youtube.com/watch?v=zTGf11gBE30

http://www.youtube.com/watch?v=D4cN1vc60sU

2013. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A jazzt is kedvelem, de a vőlegényem nem szereti. De az ötlet jó lenne. :( Köszönöm, írhattok még! :) Ment a zöld mindenkinek.
2013. aug. 22. 20:07
 7/8 anonim ***** válasza:
klasszikus zene? lehet mellette beszélgetni is meg hát mégse egy rammstein :D
2013. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Beach boys - I get around

Elvis Presley - Jailhouse rock

The beatles - Twisted shout

Elvis Presley - Hound dog


Hasonlók :)

2013. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!