Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szüleimnek igaza van de hogy...

Szüleimnek igaza van de hogy változtassak rajta?

Figyelt kérdés
A 18-at töltöttem nyáron és kilencedikes vagyok megint mert nem volt kedvem tanulni meg sokat lógtam a suliból. "rossz" emberekkel barátkoztam akik bele vittek a rosszba de őszinte leszek nekem tetszett. lehet hogy ez baj de kicsit magamba néztem és tényleg hamar elmegy a z idö utána meg baxhatom. Hogy lehet változtatni az életemet? megpróbaltam de hamar vissza kerültem oda ahol voltam. Nem vagyok cigány ezért szeretnék normális ember lenni. 18f
2013. okt. 3. 19:57
 1/8 anonim válasza:
100%

Ismerek hozzád hasonlókat, rájuk is néha rátört a változnék, de ugyan ott vannak most is, ha nem lejjebb.

Ezen mi nem tudunk segíteni, változz meg, ne csináld a rosszat, mondj nemet, és változni fog a helyzet, de csak is kizárólag te tudsz változtatni.

2013. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de el kell tudni indulni ami nem megy.
2013. okt. 3. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
kérd az iskolapszichológus segítségét.
2013. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

Az a baj h tulsagosan befolyasolhato vagy, tanulj meg nemet mondani es akk mar tettel vmit ez ugybe.

Am ha cigany lennel akk mert nem lehetnel normalis ember? Ezt nem ertem.. van koztuk is normalis, ugyanolyan emberek mint mi.

2013. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem tuzz ki celokat magad ele. Ird le azt es naponta fogalmazd meg a sajat szavaiddal, min szeretnel valtoztatni es hogyan, mik a celjaid. Minden reggel vagy minden este gondolj ezekre legalabb 20 percet. Akar keszits napirendet magadnak, amiben ugy osztod be a napodat ,hogy idod se legyen rossz dolgokat csinalni. Jarj sportolni. Talalj valami epito hobbyt. Kezdj el tanulni valamit a suli mellett is akar, vagy tanulj jol es fektess bele sok energiat. Amint masok is eszreveszik a valtozast meg tobb erot fog adni hogy tovabb csinald. Tudod mindenkinek ketto oldala van egy jo es egy rossz. Amelyiknek enni adsz az lesz az erossebb.
2013. okt. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Le is írtad mi a rossz és mi a jó!

Most már tudod, és ne hagyd magad eltéríteni, ENNYI!!!

Tanulj!! A tudást nem veheti el tőled senki!!!!

Erős vagy hidd el!

2013. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Esetleg tudom javasolni, hogy keress valami olyan sportot, vagy tevékenységet, amit nem csak hobbi szinten űznél. Ha megtalálnád benne az elfoglaltságot, eltökéltséget, hogy egyre jobb legyél benne és szívesen végzed, akkor az sokat tud segíteni abban, hogy önuralmat gyakorolj, fegyelmet és tiszteletet tanulj másokkal és saját magaddal szemben is. Ha képes vagy ilyen elfoglaltságot találni, akkor meg is tudsz változni.
2013. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben a társaságodat cseréld le normális emberekre. Pl. a sport jó ötlet.
2013. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!