Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajtam kívül ki szereti...

Rajtam kívül ki szereti jobban az esős, borongós időt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, hogy jobban szeretem-e, mint te, de szeretem. Ilyenkor nem üt szét az ideg, hogy mindenki boldogan kirándul, én meg itthon rostokolok.
2011. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca. ***** válasza:
attólfügg minél jobban. a fogvacogtatós rettennneeeteshidegnél mindenképpen. de a szép tavaszi napsütést semmi sem übereli
2011. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, engem is. :)))
2011. márc. 20. 11:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak néha olyan jó amikor szakad az eső. (szerintem) :D
2011. márc. 20. 11:05
 5/8 anonim ***** válasza:
mondjuk a téli hideg is sokxor jól esik.de nyáron szeretem a legjobban.mindég kiülök a teraszra mikor esik egy jó kv mellett és nézem ahogy esik az eső.
2011. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamóca. ***** válasza:
ha szakad azt szeretem én is. a jónyári esőket. de ezt, amkikor csak borús és néha pöttyen egyet és olyan depressziós midnen, ezt nem :D
2011. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Persze, én is így értettem. :D :)


Köszi a válaszokat, :D :)

2011. márc. 20. 11:28
 8/8 anonim válasza:
én szeretem az esőt de csak akkor mikor tényleg olyan mintha dézsából öntenék és nem 1 héten keresztül folyamatosan
2011. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!