Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek öljem meg magam?

Mit tegyek öljem meg magam?

Figyelt kérdés
teljesen el ment az életkedvem. itthon örökké szidalmaznak vitáznak ordítoznak velem, tesóm csqk kihasznál. nincs kwdvem élni.

#szomorúság #nem tudok mit csinálni #nincs kedvem élni
2013. okt. 6. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit kéne csinálnod, de semmiképpen se öld meg magad. Esetleg ha kapnánk bővebb infót arról, hogy mi történik, meg hány éves vagy, meg hasonlók, akkor a közösség talán össze tudna eszkábálni neked pár jó tanácsot.
2013. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
nem értitek hogy erre BŰNCSELEKMÉNY tippeket adni??? ha ennyire akarod akkor tedd meg találd fel magad! de minket ne kever bele ok csá.
2013. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
95%
Semmiképp! Zavart össze a világot és a történtek ellenére MOSOLYOGJ! Ez csak egy rossz időszak, lesz jobb is! ;)
2013. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
13éves fiú vagyok. semmise jó amit csinálok
2013. okt. 6. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
13 éves.. fú hát tényleg annyira tudod hogy milyen lesz még az életed. szerintem várj még ilyeneken gondolkozni 20-on akárhány éves korodig, addig meg örülj hogy mindent a feneked alá raknak, és élvezd a gyerekkorodat.
2013. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
Szánalom.
2013. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Gondolj bele,hogy van akinek alkoholisták a szülei,van akit vernek,van akit megerőszakolnak és mégis küzd tovább....támaszkodj a barátaidra
2013. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

vagy akár instenre is, ha barátaid sincsenek, bár azt nem hiszem. Nem akarok itt nagy vallási szöveget rendezni, de van akinek beválik.


13 évesen én is úgy éreztem, hogy senki sem szeret, hidd el elmúlik. Másfelől valószínűleg egy öngyilkossági kísérlet úgy sem sikerülne és utánna sokkal rosszabbul éreznéd magad!


Valami célja mindig van az életnek. Írj novellát, vagy valamivel kösd le magad, az általában segít. Tűzz ki célt magad elé stb. Nem szabad feladni, mivel még rengeteg dolog várhat rád! Várd meg azokat a dolgokat (minimum még 10 évet adj magadnak mert még semmi élettapasztalatod nincs) és hidd el fogsz találni valamit életkedvet, ezt megígérhetem!

2013. okt. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Ne öld meg magad! Ismerős a helyzet, velem is folyton vitatkoznak és semmi kedvem élni, de szerintem nem lenne értelme annak hogy ilyen hülyeségek miatt öngyilkos legyél. Foglald el magad valamivel, mondjuk rajzolj vagy sportolj vagy csinálj valami olyat ami leköt és elvagy vele. :)

13/L

2013. okt. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!