Normális vagyok?!

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,lány.Ugye mindenki őrül a Selena gomez,1D,Justin Bieber,stb...

Én mindet szívből utálom,pedig mindenki(szinte)ugrik értük.

Minden korombeli ezeket nézi,ill. halgatja.Én szeretek olvasni,de csak azokat a könyveket,amik érdekelnek,pl kedvencem a Jurassic park.Sokat beszélek barátaimnak a dinoszauruszokról,mert szeretem őket.De már annyira unhatják,(főleg a raptoros,és a carcharodontosaurus-os beszédeimet...)Mindig azzal jönnek,hogy a kutyák,macskák jobbak,okosabbak...Ha tudnának valamit a raptorokról :D

(Igaz a filmben eléggé rosszul néznek ki,főleg a magasság szempontjából.)Szerintem unalmas a kutya-cica-kutya-cica...Egy lány,nem szeretheti a dinoszauruszokat,miért ne?Ez szerintem nem gond.Huh félek hogy már totál nem vagyok itthon :S



2013. okt. 9. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Normális vagy, csak éppen kilógsz a sorból.
2013. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és az nagy baj?
2013. okt. 9. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én jobban kilógok a sorból mint te. Én sem szeretem a sztárokat, az amcsi filmeket és a telenovellákat, de szeretek hegedülni, brácsázni, olvasni, anime-t nézni, (hentai) mangát olvasni.
2013. okt. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem baj, csak nem vagy tucat, én sem értem, hogy a felsoroltakért miért rajonganak emberek(főleg lányok) milliói, én is kilógok a sorból, ezért csak az igazán tucatgyártású emberek szidtak, a barátaim megértették, hisz mindenki más...én főleg a zenei ízlésem és a stílusom miatt lógok ki, nyugodtan vállald fel magad:)
2013. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kétféle ember van:

- klón: egy a sok közül, ami úgy szaporodik, hogy az ember lát egy másik embert, akinek tetszik a viselkedése, és ő is elkezd úgy viselkedni.

- egyed: ők nem szaporodnak, néha az egyedek is klónná válnak.

...

Megjegyzés:

- Két egyforma klón van, de két egyforma egyed nincs.

2013. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egy egyed vagyok. A klónok már többször próbáltak engem a klónná tenni(piszkáltak a viselkedésem miatt, egyfolytában cikizték a hajamat meg a női ideálomat), de én megmaradtam olyannak, legfeljebb felvettem egy-két új szokást, amiért szintén piszkálnak.
2013. okt. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,fel os fogom :)
2013. okt. 9. 20:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Feleségül akarlak venni :D Egyébként dehogy baj, legyél önmagad.
2013. nov. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!