Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire elfogadható ez a...

Mennyire elfogadható ez a szituáció egy új és egyben az első munkahelyen?

Figyelt kérdés

nem dolgozom, csak gyakornok vagyok itt, pénzt még nem kapok


lényeg, hogy a helyi tv-ről van szó, operatőrt keresnek, és kapcsolat révén, sikerült eddig eljutnom, hogy ha jól csinálom, akkor felvesznek operatőrnek


jelenleg az megy, hogy kapok egy kamerát a kezembe, kimegyünk egy forgatásra, és a legjobb belátásom szerint felveszem...


eddig minden oké, de már másfél hónapja vagyok itt, elején még nagyon stresszes voltam, mert minden új volt, alig beszéltem valakivel, de most sem változott sokat


úgy érzem, hogy ameddig nem vesznek fel alkalmazottnak, addig leszarnak, főleg az zavar, mikor a kedves kollégák dumáznak, én meg csak nézek ki a fejemből, mert nem ismerem őket, de annyira őket sem érdeklem..valamit biztos elcseszek, iskolában is voltak ilyen gondjaim, de mindig abban a hitben éltem, hogy idősebb koromban majd el fognak múlni, most ugyanúgy megvannak, sőt még erősebb


csúnya nem vagyok, csak érdektelen témákról nehezen ered meg a nyelvem


ilyenkor mi a teendő?


köszönöm, hogy végig olvastad!

20f



2013. okt. 11. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal van a gond, hogy a munkatársakat nem is érdekled. Ha egy kicsit is rendesek lennének, akkor próbálnának téged is bevonni a beszélgetésbe. A másik dolog, hogy te sem vagy egy nagydumás, aki mindenhez hozzá tud szólni, vicceket és poénokat mesélni. Sajnos én is ilyen vagyok és én is jártam ilyen közösségben.

Próbálj egyesével elbeszélgetni velük, mert az emberek a barátok nélkül normálisabbak.

2013. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ha lenne valami mód rá, hogy bebizonyítsam, hogy érdemes felvenniük, annak marhára örülnék..

az eddigi munkáimat nem látták - ha lenne valami mód, megmutatnám, de mindenki nagyban dolgozik és kapásból leszarják - pedig az lehet dobna valamit rajta


de így, hogy csak annyi vagyok, mint egy újonc akinek sokat kell fejlődnie, hogy közéjük tartozhasson, kis embernek számítok közöttük

2013. okt. 14. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!