Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lenne az első benyomásotok...

Mi lenne az első benyomásotok egy ilyen külsejű lányról?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, most leszek 9-es és kíváncsi vagyok, hogy ha így jelennék meg az évnyitón, mit gondolnának rólam a leendő osztálytársaim.

A ruhám ilyesmi lenne: [link] Csak nekem az öv alatt fekete (fent meg tisztább fehér), az öv pedig egy műanyag, picit kisebb, fekete masnis darab.

Ilyen a cipőm: [link]

A hajam barna, be lenne göndörítve (inkább hullámok lennének benne), és egy enyhe smink lenne rajtam (BB krém, szempillaspirál, szájfény, és egy kis bronzosító vagy pirosító). Illetve nem tudom, hogy ez mennyire számít, de (genetikailag; utálom) vékony vagyok.

Szóval ti mit gondolnátok rólam először? Nem tudom, attól félek, hogy túlságosan is... nem tudom. :D



2013. aug. 31. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
kéne egy kis ego-tuning iskola előtt? :D hát, őszintén nekem nem jönnek be az ilyenek. hogy mit gondolnék róla? kb semmit mert minden második csaj ugyanúgy néz ki. nyugodtan felveheted, úgyse fog érdekelni senkit hogy mi van rajtad.
2013. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, szóval semleges. Az jó. :)

Amúgy egó-tuning? A nemlétező egómnak? Én sokkal inkább egy egyszerű kérdésnek nevezném, amit kíváncsiságból tettem fel, mert (háhá, a kérdezőt nem lehet lepontozni :D xd) engem igenis érdekel mások véleménye.

2013. aug. 31. 17:47
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát nézd a ruha nálam kb 20%ot ha nyom a latban első benyomásnál. A göndörített haj tetszik, de inkább magadról kellenne valami kép, mivel az arckifejezés meg stb ad valamiféle benyomást. Bár ha facen már az ismerőseid úgy is van rólad véleményük.
2013. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy kik lesznek az osztálytársaim, és ők sem tudják. :/
2013. aug. 31. 18:18
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a ruha, de évnyitóra talán kicsit túlzás. Meg mondjuk ez az első éved, ilyenkor én még biztosan maradnék a hagyományos fehér felső-fekete alsó párosnál, de ez csak az én véleményem. Nektek nem volt gólyatábor, hogy nem tudod, kik az osztálytársaid, vagy volt, csak nem mentél? Egyébként szerintem egyénfüggő, hogy ki mit gondol rólad ezek alapján, ez amúgy is csak egy első benyomás, az fontosabb, hogy hogyan viselkedsz, hosszútávon mindenképp.
2013. aug. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
23%
Erre hogy válaszoljunk anélkül, hogy képet mutatsz magadról?
2013. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5: Nem volt gólyatábor. :/ Amúgy én is arra gondoltam, hogy kicsikét túlzás lenne, de imádom. :D (Meg szerintem nincs is blúzom meg sima szoknyám, max. olyan, amit kinőttem)

#6: Én az öltözködésre (meg hajra és sminkre) gondoltam, képet nem szeretnék feltölteni ide magamról.

2013. aug. 31. 21:37
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem elsőre egy elkényeztetett, flegma p....nak fognak gondolni.
2013. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

most mondja hogy nincs egója...akkor miért tűnne elkényeztetett p...ának? szerintem lesz sok soztálytársad,mindenki ezzel van elfoglalva. szerintem annyi hogy ne legyél senkivel bunkó,mindenkivel legyél kedves,aki esetleg valami rosszindulatú megjegyzést tesz rád,ne mutasd ki hogy megsértett,hanem pl.nevess egyet rajta vagy bármi,csak ne lássa rajtad hogy sebezhető vagy.


Szerintem is picit túlzás a ruha,de ha nincs megírva hogy milyen kell akkor lehet ilyen is elvégre.

2013. szept. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"most mondja hogy nincs egója..."


És? Rá van írva a homlokára? Na ugye.

2013. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!