Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mióta megnéztem rémálom aze...

Mióta megnéztem rémálom aze lmutcában-t azóta rémálmaim vannak és nagyon rosszak :S mit tegyek? Nem merek audni és suliban hulla vok.14f

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 18:16
 1/8 anonim válasza:
Semmit nem tudsz tenni, aki nem bírja a horrort ne nézze!
2013. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na EZÉRT 18+

Nem tudják elképzelni sokan, hogy mi értelme. Menj pszichológushoz.

2013. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Juj ne is mond. Én is így vagyok vele. Nagyon félek ,hogy Freddy elfog kapni az álmomban és mindenféle szörnyűségeket csinál velem. De mindig Johnny Depp-re gondolok, hogy jajdeszexis volt benne amíg meg nem ölték. :$
2013. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és most gondoljak énis johny depp re hogy mennyire szexy volt? :S
2013. okt. 11. 18:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolj a Teletabikra, akkor lenyugszol! :D
2013. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
haha...
2013. okt. 11. 18:27
 7/8 anonim válasza:

Én 12 évesen néztem meg, és mivel eléggé realista voltam/vagyok, tudtam, hogy ez csak egy "mese". Nem léteznek ilyen paranormális jelenségek, ennyit erről.

Jó éjt!

2013. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó amit az előző mondott ,hogy gondolj Johnny Deppre ne mond ,hogy szerinted nem jó pasi :$


am ne ,hogy már ne tudj aludni az csak egy film nem történik ilyen a valóságban csukd be a szemed azt aludj ha meg megjelenik Freddy az álmodban akk meg gondolj Pamela Andersonra aki az óriás melleivel kiüti majd pedig egy unikornison lovagolva bejárjátok a naprendszert

2013. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!