Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan ember/Létezik...

Van itt olyan ember/Létezik olyan ember, aki sosem gondolkodott azon, hogy öngyilkos lesz? Bizonyos életszakaszokban ennek a felvetődése normális?

Figyelt kérdés
Egy ideje túl vagyok egy ilyen szakaszon, most nem a "lelki poklomból" írok, csak kérdezem.
2013. máj. 26. 21:45
 1/9 anonim válasza:
100%
Én még sosem gondolkodtam rajta,és szerintem nem is fogok,de 14 éves vagyok úgyhogy ki tudja mi lesz később...
2013. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van ilyen ember. Bár nekem is volt olyan időszakom, amikor gondolkodtam rajta, de szerintem ez nem normális. Semmilyen életkorban sem.
2013. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem gondolok rá. Nem akarok öngyilkos lenni, de a halál elgondolkoztató, mert még nem ismerem...

Még bármi lehet :) de nem tervezek öngyilkos lenni. :D

2013. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam még rá, nagyon ragaszkodom az egyébként eléggé hitvány életemhez. :D
2013. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20f vagyok, voltam már depressziós, de az öngyilkosság sosem jutott eszembe... valahogy mindig optimista maradok! Talán ez van belémkódolva, vagy nem tudom... :)
2013. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
aztán végülis átpártoltál a tankcsapdához?
2013. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A Tankcsapda jó:D


Ahogy így elnézem ezt, velem van a baj, kamasz vagyok, és már több ilyen korszakom is volt, hogy ... minden fekete.

2013. máj. 27. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Miújság veled így 9 év után?
2022. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Élek, de még mindig gyakran vannak öngyilkossági gondolataim. A pszichológus segít.
2022. máj. 27. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!