Hogy ébredtetek ma?

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 09:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kösz, jól

(Szinte mindenki panaszosan kelt fel és pocsékul volt vagy csak azt jó írni?)

2009. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Reggel 6 ora van, de meg le sem fekudtem

Ugyh sehogy:-D

2009. nov. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerelmesen, pucéran és nem egyedül :)

Első gondolatom pedig az volt: "hol a halálban voltál eddig az életemből?!" :))) Jaj, muszáj vigyorognom :D

2009. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

tegnap 21:03

Képzeld el nem csak azt jó írni, szivesebben írnám azt, hogy mintha repdestem volna a szemem rögtön kinyílt és olyan szuper jól kezdődött a nap és kb. délbe keltem stb..

De Sajnos a hét mind a 7 napján hajnali 5kor vagy előbb kel kelnem és kb. alig alszok éjjelente valamit nem túl rózsásak az ébredéseim.

Szerintem másnak is lenne jobb dolga hajnali 5kor mint felkelni, pl. aludni, ezért csak panaszkodnak!

De te örülj a fejednek, hogy milyen jól felkeltél.

2009. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
reggeli első gondolataim:" már ennyi az idő? a francba. miért kell ilyenkor felkelnem? nem lehetne fél órával később? ááááá, de muszáj. na hajrá........ na jó egy pár perc nem a világ, annyit még aludhatok...............................................................................................milyen nap is van??? ja csütörtök, német az első órám, na ma is elkések??? nem kéne! oké, mostmár tényleg felkelek."
2009. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Kegyetlen rosszul
2009. nov. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Vagy is: Lehet ne egyel jobb kelés is de nem kegyetlenül k*rva rossz hanem aránylag sz@r volt!
2009. nov. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!