Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Halál közeli élmény lehetett?

Halál közeli élmény lehetett?

Figyelt kérdés
Eggyik ismerősömmel voltam rosszul lettem és egy időre csak fehérséget láttam magambelőtt kb 10mp-ig. Nagyon megijedtem, mert akármerre néztem minden hófehér volt, szerintetek mi lehetett ez?

#Élmêny
2013. okt. 16. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Szerintem csak elkábultál egy kicsit.
2013. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a furcsa h úgyéreztem meghalok szédültem, úgyúreztem nincs erőm annyi se hogy pl felemeljem a kezem és kicsit beparáztam.
2013. okt. 16. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszer én is éreztem magam így. Az orvosok azt mondták, hogy a vérszegénység miatt.
2013. okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
leesett a vérnyomásod
2013. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt valami előzménye?

Ettél,ittál,aludtál eleget?

Nem vagy cukorbeteg?

2013. okt. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mikor 4 ampullával vettek tőlem vért , akkor úgy vonszoltak a wc-re hányni, de akkor én is úgyláttam mint ZOD a sisak nélkül, minden fehérebb volt, a szinek kicserélődtek, súgás hallotam, valamikor elment a kép és olyat láttam mint mikor nincs adás a tv-be.. Magyarán csak le esett a vérnyomásod vagy mi.
2013. okt. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvoshoz és kérj kivizsgálást (vérvétel+vizeletminta), és nézesd meg a vérnyomásod is. Ha van rá lehetőség, akkor otthon is mérjétek naponta legalább 2-3 alkalommal 1-2 hétig.

Biztos, hogy nem valami halál közeli vagy ezoterikus "csoda" élmény volt, hanem valami bajod lehet. De nem kell nagyon megijedni, vérnyomásingadozás is okozhat ilyesmit. Az is lehet, hogy egyszeri dolog volt, de ha mégsem, akkor is be tudják általában állítani gyógyszerekkel vagy alacsony vérnyomás esetén pl. ad jótanácsokat az orvos, hogy hogyan kerülheted ezt el. Mindenképp menj el orvoshoz, mert lehet azért olyan dolog is, amiből tényleg halálközeli állapot lesz. Plusz lehet máskor rosszabb helyzetben tör rád, pl. amikor átmész az úton stb. és megsérülhetsz.

2013. okt. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!