Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen jócselekedetet vittél...

Milyen jócselekedetet vittél véghez ma vagy a közelmúltban?

Figyelt kérdés
állatok megmentése,segitség valakinek valamiben...stb
2009. nov. 11. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A napokban valaki feltett itt egy kérdést és belinkelt egy hirdetést, amiben az áll, hogy a hirdető nagyon nehéz munkaügyi helyzetben van, konkrétan az éhezés szélén áll, kíváncsi voltam, alapból kíváncsi ember vagyok, kiderült, hogy sajnos igaz és nem kamu hirdetés, adtam az illetőnek pár címet, hova menjen el állást keresni próbálkozni, ahol találhat munkát, úgy tűnik, a kilátástalanság olyan szintre sodorta, hogy sok hely eszébe se jutott, vagy nem ismer minden lehetőséget, minden esetre hálás volt a segítségért, és próbálja intézni a helyzetét. Lehet, hogy soha nem tudom meg, hogy sikerül-e valóban talpra állnia, de az is jó, hogy segíthettem elindulni egy tanácstalan embernek.
2009. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
már hónapok óta semmit.
2009. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
elmentem anyukamnak idopontot kerni az orvoshoz.
2009. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
adtam egy hegedülő emberkének 5Ft-t. pedig szarul hegedült.
2009. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Oda adtam 1 nőnek az utolsó szendvicsem! (Megállított az utcán, hogy adjak neki pénzt, de nem volt nálam meg gondoltam úgyis csak piára kéne neki.. Aztán mondta, hogy legalább valami ételt, mert éheznek a gyerekei és ő is!) Én mindig jól megpakolom a szendvicseimet, mert egy éhenkórász vagyok kb. remélem, hogy tudtam segíteni legalább egy picit! :)
2009. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahol kaptam 150 ft visszajárót, amit a zsebembe tettem, és amint mentem haza, megláttam egy kivörösödött, izzadt srácot egy bolt előtt, aki a hátán feküdt, és egy focilabdával dekázott. Iszonyat tehetségesnek találtam, ezért odaadtam neki a pénzt:)


A múlt héten pedig siettem valahová, erre levált a csizmám talpa. Épp megszólított egy koldus, hogy tudnék-e adni, de csak félviccesen mutattam neki a talpamat, hogy "nézzen rám, én sem vagyok sokkal jobb helyzetben", erre utánam kiáltotta, hogy "vágd le!". Úgy terveztem, hogy veszek valami nagyon olcsó, mindegy, milyen cipőt, ami kibírja a napot, de kiderült, hogy otthon hagytam a tárcám. Viszont a cipőboltban levágtam a fityegő talpat, és az emeleten egy 20 Ft-ost is találtam, amit visszafelé menet odaadtam a koldusnak:)

2009. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

fesöpörtem az öcsém szobáját.

elmosogattam ahugom helyett.

lereszeltem egy csomó káposztát és répát anya helyett.

2009. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Vérplazmát adtam.
2009. nov. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elintéztem, hogy egy szerződés, ami kifutott volna az időből, mégis létre jöjjön és ezzel segítettem, hogy tényleg megkapja a pénzét az, aki megdolgozott érte.
2009. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Ruhákat vittem a vöröskeresztbe.

Meggyőztem a 18 éves fiamat, hogy legyen önkéntes véradó. Az lett.

2009. nov. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!