Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen jócselekedetet vittél...

Milyen jócselekedetet vittél véghez ma vagy a közelmúltban?

Figyelt kérdés
állatok megmentése,segitség valakinek valamiben...stb
2009. nov. 11. 14:09
1 2
 11/14 anonim válasza:
Napokig etettem egy idegen cicát. (Aztán eltűnt.)
2009. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Megmentettem valakit az elbocsátástól.
2009. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Etettem egy idegen cicát két hétig.

Vittem enni és inni napokon keresztül egy elhanyagolt, éhező kutyusnak.

2009. nov. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
pénteken voltam moziba.. ugye megnézni a New Moont.. És előttem állt 1 kiscsaj a popcornosnál.. 20 Ft-tal kevesebbje volt.. Hát egyszerre az együtt érzés a sajnálat és az izgalom miatt.. Oda adtam neki egy 20ast, "Oda adom, csak gyorsabban!!" Mert ott tökölt egy csomó ideig.. Tök rendes voltam.. Csütörtökön meg épp jöttem ki egy boltból raktam el a pénzem és ott volt 1 gége rákos bácsi ott mekegett, hogy adjak neki pénzt én adtam egy 50 Ft-ot.. Anyám lecseszett, hogy mostanában túl sokat adakozok.. De úgy megsajnáltam.. :(
2009. nov. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!