Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ilyen "debil"?

Csak én vagyok ilyen "debil"?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem a következő. Én vagyok csak ilyen vagy mások is csinálnak "boldogság listát"? Olyasmi mint egy bakancslista. Azokat a dolgokat írtam bele amiktől végre boldogan tudnék élni. Pl. :

-Elmondani a szüleimnek, hogy meleg vagyok

-Felvegyenek abba a középiskolába amibe jelentkeztem, stb..

Mások is vannak akik ilyen dolgokon gondolkoznak?

14/f


2013. okt. 17. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon jó és teljesen normális dolog. Bár a legtöbben talán csak fejben írják. :)

De nekem is van valahol egy ilyen fájl a gépen, pl. olyasmi szerepel benne, hogy szeretnék egy zongorát (meg persze megtanulni rajta zongorázni).

Szóval folytasd csak tovább, legalább lesznek céljaid, amikért dolgozhatsz.

A másság miatt pedig ne aggódj, én biszex vagyok, s bár nem mondtam ki nyíltan a családomnak (tudják, csak nem hajlandóak tudomásul venni, amit én nem is bánok szóval nem beszélünk róla), de így felnőttként már tudom, hogy ez nem akkora probléma, mint aminek pl. a te korodban éreztem. Ha melléd áll a családod, ha nem, akkor is lehet vele élni és egy idő után minden szépen a helyére kerül és az lehetsz, aki vagy. Mivel nagy álmod, hogy elmondhasd nekik feltételezem, hogy tartasz attól, miként fogadnák, esetleg azt érzed nem támogatnának. Én a te korodban találtam rá még a myvipen egy (kulturált!) meleg klubra, olyan volt, mint valami baráti társaság, bármiről lehetett beszélgetni. Ezt csak azért hoztam fel, mert emlékszem milyen sokat adott ez nekem, hogy végre találtam egy közösséget, ahol önmagam lehetek és nincs beszólás, csak őszinte elfogadás. Én már nem látogatok ilyen oldalakat (időhiány és hasonlók miatt), de még biztos vannak ilyesmi közösségek.

Sok sikert mindenhez! ;)

2013. okt. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :-)
2013. okt. 18. 06:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy debil! :D
2013. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem sem hülyeség én is folyton listákat csinálok mit akarok csinálni nyáron, hogy emlékezetes és boldog nyaram legyen.

Stb szerintem ez jó dolog mert ha megnézed mindig eszedbe jut mit kell még megcsinálnod, hogy elérd ,, a boldogságod "

2013. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!