Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a debil hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a debil hogy nem vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

Barátom kérdezte hogy mit szólok hozzá hogy egy lány megkérte hogy menjenek együtt suliba, mert ő is biciklivel akar menni de nem akar egyedül... Én egyetemista vagyok ő végzős. Külön városban élünk a hát egyik felében. Majdhogynem felháborodott hogy engem ez nem zavar. Most komolyan féltékenynek kéne lennem? Engem szeret ő az enyém én az övé megbízom benne ő is bennem, mire fel féltékenykednék?

18/L


2013. ápr. 7. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Több ilyen nőt. :) Manapság mindenki birtokolni akar..
2013. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a jó, nem aggódj:) több ilyen csaj kéne ide a GYIKra...
2013. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bond Girl ***** válasza:
Én sem lennék féltékeny, sosem voltam olyan típus. Van ilyen. Viszont a barátod szerintem egy kis visszajelzést szeretne, jól esne neki, ha kicsit féltékeny lennél. Nem mindig olyan rossz dolog ám az...:)
2013. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, hogy nem vagy féltékeny, de lehet, hogy nem mutatod ki kellően az érzéseid felé... Valami hiányzik neki.
2013. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem ez nem nagyon megy. Én a bizalomra építem a kapcsolataim amibe nem nagyon fér bele féltékenykedés.
2013. ápr. 7. 19:12
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó az érzéskimutatással nincs probléma elhalmozzuk egymást :D
2013. ápr. 7. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyél egy napot állati féltékeny, kergessd az őrületbe :) Este meg kérdezd meg, hogy hogy tetszet?

:)))

2013. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó jól mondja.

Menj át hozzá, és dobáld ki a szekrényből a ruháit, és mond azt, hogy érezted rajta, hogy más lánnyal volt, tépd ki a kezéből a telefont, és kutass benne, és 5 percig legalább hajtogasd azt, hogy biztos azzal a ribanccal voltál, tudtam, hogy megcsalsz, esetleg más szinonimákat.

Legyél igazi sárkány, tüzet is köphetsz.


Hiába, kell a viszonyítási alap...

Aztán megkérdezheted, hogy ezek után értékeli-e a bizalmadat.

2013. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!