Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj, ha már fél éve,...

Vicky*-* kérdése:

Az baj, ha már fél éve, minden éjjel ugyan azt álmodom? És már kezdek depressziós is lenni. Mindig az öngyilkosságon gondolkodok, cigin, pián, drogon stb.14/L

Figyelt kérdés
Elég vidám természetű vagyok, de most ez a fél év alatt teljesen megváltoztam... Mindig a halálon jár az eszem, az álmaimban is mindig meghal mindenki... Ez vmi pszihológiai baj vagy ez természetes? Nem szeretek a gondjaimrol beszélni, de már nem tudok senkihez se fordulni... Kérlek, segítsetek!

2013. okt. 20. 23:47
 1/7 anonim válasza:
A szuleidet probaltad? Ok lennenek a legkezefekvobb megoldas. Javaslom hogy lefekves elott olvass. Normalis temaju, esetleg romantikus torteneteket, az valo a te korodban nem a halalon elmelkedni. Megjegyzem, normalis dolog hogy elkezdett foglalkoztatni a halal gondolata, mint ismeretlen terulet, de a helyedben sokat nem ragodnek rajta, inkabb elhessegetnem.
2013. okt. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy utcácska mindent megold
2013. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 1. :) Hát, a szüleimnek mondtam, de nem foglalkoztak vele... A barátaimat meg nem is érdekli... Elhülyéskedik az egészet, aztán meg én vagyok a hibás mindenért... Mint mindig... És majd a könyvet megpróbálom, bár nem szeretem az ilyen "romantikus" cuccokat... Inkább az ilyen természetfeletti, túlvilági dolgok érdekenek... De találtam a könyvtárban egy könyvet és kiis vettem... Verne Gyula- Utazás a föld középpontja felé :3 *-* :$
2013. okt. 21. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy csak egy random ember vagyok az internetről, de együtt érzek veled és drukkolok neked. Hidd el, fontos az életed! Tarts ki, küzdj! Sok szerencsét bármihez is kezdesz!

:D

2013. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én rendszerint arról álmodok amiről elalvás előtt gondolkozom. (gyakorlatilag általában arról álmodok amiről akarok) de az olvasás is ötlet.

plusz nem vagyok ilyen ezo mi a fene, de asszem hogy akiről azt álmodod, hogy meghal az sokáig fog élni.

2013. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Az jó :) Nem tudom mi lehet igaz belőle...

2013. okt. 21. 22:50
 7/7 gungasam ***** válasza:
Tudatosság a kulcs. Tudatosan fordítsd az érdeklődéseden avidám vagy legalábbis emelkedettebb hangulatú dolgok felé, mint pl. a másokkal való beszélgetés, rajtuk való segítés, velük való szórakozás , együtt tanulás. Továbbá hanyagold a bűnügyi filmeket, horror filmeket és könyveket, Tv-t egyáltalán ne nézz!
2013. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!