Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az mennyire sulyos, ha ugymond...

Az mennyire sulyos, ha ugymond depresszios akarok lenni? Egy kicsit furan hangzik, tudom. Bovebben lent!

Figyelt kérdés
Ugy erzem,hogy teljesen felesleges es ertektelen vagyok,mar hosszabb ideje,es nincs ertelme elni,es olyat szoktam gyakran erezni,hogy "jo lenne" ha valami tortenne velem,mert akkor felfigyelnenek ram vegre.Elnezest az ekezetekert.

2013. okt. 20. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
ööö már most az vagy...
2013. okt. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarsz Te depressziós lenni, csak ki akarsz tűnni a többiek közül. Vagy ha mégis tényleg komolyan gondolod, akkor állati gyorsan értékeld át az életed. Ismertem depressziós embert, és nem olyan amilyennek képzeled. Nyomorúságos, félelmetes, és magányos. Ha valaki pátyolgat, akkor is az.

Az "valami" történjen Veled, nem csak úgy a semmiből jön. Ha azt akarod, hogy valami jó, azért meg kell küzdened. Nem is értem hogy a rengeteg lehetőség közül miért éppen a depresszió vonz... Ha tizenéves vagy (mert annyinak tűnsz), válassz valami szimpatikus sportot pl. és kezdj el keményen hajtani.

2013. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Doruss ***** válasza:

Szóval csak azt akarod, hogy figyeljenek rád? Ez nem jó megoldás. És ha figyelemfelkeltésből bármi ilyesmit szeretnél csinálni, az maximum önsajnáltatásnak tűnik, vagy ilyesmi.

Egyszerűen tűzz ki valamilyen célt, akár válassz egy példaképet, vagy bármit és próbáld magad olyan emberré formálni, amilyen lenni szeretnél. Tanulj többet, vagy kezdj el valami mást, vagy egyszerűen próbálj meg jó ember lenni. Ha különleges szeretnél lenni, akkor valamilyen tulajdonságodban vagy eredményedben legyél az, ne betegítsd magadat.

2013. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!