Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A mai világban mennyire lehet...

A mai világban mennyire lehet meghatározó egy párkapcsolatban a tetoválás?

Figyelt kérdés

Először is, direkt nem a tetoválás témakörbe tettem, mert ott elfogult válaszokat kapnék (szerintem).


Szóval, nemrég lett meg az első tetkóm. Anyum nem az a régimódi fajta, de a tetoválás valahogy nem jön be neki. Viszont az enyémmel megbékélt :D Viszont olyan érvekkel próbált meg lebeszélni, hogy mi van ha majd azért nem fogok valakinek tetszeni/ azért nem akarnak majd velem járni, mert nem tetszik nekik a tetkóm. Én azon a véleményen vagyok, hogyha valaki emiatt nem akar majd velem lenne az nem az én bajom, hanem a másik félé :D Mármint, egy teljesen igényes, kicsi tetoválásról van szó, és a személyiségem sem változott meg tőle.

Viszont, ami anyum érve mellett szól, hogy például én is vagyok néhány dologgal úgy, hogy olyan pasi nem kéne. Például fültágítós, legyen akármilyen udvarias, aranyos, kedves, vicces, egyszerűen nem tetszik. Szóval ebből kiindulva meg anyunak lehet igaza, hogy másnak meg épp a tetoválás teljesen visszataszító.


A kérdés tehát, a mai világban szerintetek mennyire fordulhat elő, hogy valakinek épp a tetoválásom miatt nem kellek majd?



2013. okt. 22. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Amennyiben egy kicsi, szükség esetén takarható mintáról van szó, nos, én nem hinném, hogy nagy problémát jelentene.
2013. okt. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Engem nem zavarna, ha tényleg kis szolid tetkóról lenne szó, de persze az ilyen sleeves, meg válltetkó nőknél abszolút nem jön be...

Az én barátnőmnek nincs tetoválása, viszont mondta már, hogy lehet csináltat majd egyet.

Ha viszont majd a srác szeretni fog, akkor úgy is elfogad majd tetoválással is, nemcsak anélkül:)

2013. okt. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!