Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amikor benne vagytok valami...

Amikor benne vagytok valami betegségben, ti is úgy gondoljátok hogy nem poénos ilyenekkel viccelődni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 00:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hallottam mozgasserultet "nem labatlankodok itt" szovegeket mondani, vagy vakokat "nem latok a faig se, nemhogy az erdoig"....

van aki optimista es nem zavarja, o maga is viccel rajta... ez lenne a jo, mert ha komolykodii, akkor jobb nem lesz, de a hamgulatot elronthatja, mig a viccelodes jobb hangulatot teremt, termeszetesebbe teszi a betegseg jelenletet, masok sem erzik magukat kinosan

de van aki ilyen, van aki olyan.. mielott egy ilyen poent ellonenk, elobb varjuk meg mig a beteg magan viccelodik!

2013. okt. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 Egyet kell értsek teljesen, jól megfogalmaztad!
2013. okt. 25. 12:17
 13/15 anonim ***** válasza:
én a #10essel értek egyet. szerintem egy betegséggel, főleg ha komolyabb, gyógyíthatatlan, halálos, stb., akkor egyáltalán nem poénos viccelődni. ez még nem azt jelenti hogy nincs humorérzéke az illetőnek. azzal is lehetne viccelődni hogy az afrikai gyerekek hogy éheznek, vagy odamenni valakihez akinek épp temetik a családtagját és elsütni pár hullás viccet, de egyszerűen ízléstelen. ha valakinek ennyi a humor, hogy komoly dolgokkal 'poénkodik, annak elég gyenge lehet a humorérzéke.
2013. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én a 13-as válaszolóval értek egyet.Még senki nem mondta rám azt,hogy humortalan vagyok,de szerintem ha az ember együtt érző,akkor megérzi a dolgokat.Pl az egyik munkatársamnak heregyulladása volt,ami rettenetes kínnal és fájdalommal jár és bizony a következménye terméketlenséggel járhat.Menni sem tudott.A munkatársak között ment a poénkodás hetekig ez volt a téma,de én sehogyan sem tudtam nevetni ezeket a vicceken.Ízléstelenségnek tartottam.
2013. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na nezzuk

Noverem vak, es az en latasom is rohamosan klzelit a 0 fele

anyam, nagyanyam nyugtatokkal elnek, mert ezt keptelenek feldolgozni

en es noverem pontmleszarjuk az egeszet:D bulizunk, kkncertre jarunk, es ha rakerdeznek a dologra csak vallat voniunk... viccelodunk is rajty


Aki nem beteg az rosszul erzi magat a betegseg miatt

aki beteg, azt meg nem zavarja... oke, szivesen vennenk ha nem lenne, de mit tudunk kezdeni vele? Azt mar megtettuk, amit lehetett, de elnunk meg kell! Nehogymar ilyen szarsag tonkretegye a mindennaojainkat! A humor kell amboldog elethez! Nemar, hogy az egeszsegesek legyenek depressziosok masok dolga miatt es mondjak meg min szabad nevetni meg min nem... ha egy beteget bant, hogy viccelodnek rajta, akkor majd jelzi, ha meg nevet rajta, az meg tokjo!

2013. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!