Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Amik lent vannak szavak, azok...

Amik lent vannak szavak, azok közül milyen embernek képzelnétek el, külsőleg stb?

Figyelt kérdés

ez egy fajta...nem tudom játék?! :D Megöööl az unalom!:(

Itt vannak a szavak: JÓFEJ

DILI

MERÉSZ

SZÉP

OKOS

BARNASZŐKEPILLANATOKKAL

barátaim mondták!:)

arra lennék kíváncsi, hogy ti milyen embert is képzeltek el..:)Ezek közül..:D



2013. okt. 25. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:

egy 14 éves, a világot még nem ismerő és egyben le is sz..ó, vidám lányt, aki szeret a központban lenni és nem szereti ha ez változik. Játszik a fiúkkal, húzza az agyukat, de eközben egy kis nyuszi.

Kérdés, mit találtam el, és mi az amit nem?

2013. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen 14.:) Ügyes vagy!:D Szeretek fiúkkal beszélni, de nem vagyok bátor..:) Nem hiszem hogy mindenre teszek...
2013. okt. 25. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Jó hát majdnem, ezért nem is lottózok :) Csak mert egy ilyen vidám közérzetű fiatal lány, nem szokta még komolyan venni maga körül a dolgokat, inkább más köti le.
2013. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te milyennek képzelsz engem?
2013. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Válaszolhatok?

Egy 15 éves fiú lehetsz aki nagyon bízik benne, hogy a Kérdező felveszi vele a kapcsolatot, és esetleg lesz kivel beszélgetnie!

Ez mellett: normál testalkat, barna haj, barna szem, van jópár barátod (de nem mind igaz barát), és szerintem egy kicsit a háttérben maradó, visszafogott személy lehetsz.

Nem szerettelek volna esetlegesen megsérteni, csak szimplán megpróbáltalak behatárolni!

Kérdés mi jött be, és mi nem?

2013. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm, uccsó a jellemrajzot. Van, amit eltaláltál, s akad, amit nem. Nos, ami a koromat illeti, kicsit (mindössze 40 évet) tévedsz. 55 éves öreg csóka vagyok, és semmi kedvem (mea culpa, kérdező) kislányokkal csevegni. A testalkatom mindemellett valóban normálnak mondható, vagyis a korosztályomnál sportosabb. A hajam gyermekkoromban barna volt, később inkább feketébe hajló, most meg szürke, amolyan gyöngyházszínű szakállal. A szemem, ahogy jelezted, barna. A barátok említésével fájó pontra tapintottál, mert én tavaly óta Németországban dolgozom, ők meg otthon maradtak, és ilyen korban már nem könnyen szerez újakat az ember. Hogy háttérben maradó, visszafogott személy vagyok, ebbe beletrafáltál. Mostanában valóban ez a helyzet. Fiatalon is igyekeztem efelé tendálni, de valahogy mégis mindig inkább meghatározó egyén lettem. Most jobban bele tudok szürkülni a tömegbe. :D
2013. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem is sokat tévedtem, mindössze 40 évet, majdnem! Hát igen, nem is élek meg a kuruzslásból, nem úgy mint a telejósda :))
2013. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!