Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ma vagdostam a combom. Mit...

Ma vagdostam a combom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
össze vesztem a szüleimmel, és ez lett a vége.. nem vérzett, csak egy nagyon kcsit az egyik vágás, de most piros, és kidomborodik.. mit csináljak?? nem akarok többet ilyet csinálni.. El fog ez múlni?

2013. okt. 28. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy ? (gondolom lány vagy ) el fog múlni a piros duzzanat helye nem csináltad olyan mélyen

de am amikor csináltad akkor milyen gondolataid voltak ? összevesztél velük na és akkor mi van? majd kibékültök ha ilyen van akkor inkább vezesd le máshogy a feszkót ne magadon zenehallgatás ,vagy lemész a parkba sétálsz , leülsz egy padra , olvasol vagy akár mi nem kell magad vagdosni azzal nem lesz jobb

2013. okt. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

14 vagyok...

és igazából szinte nem is voltam magamnál.. bezárakoztam a fürdőszobába, és a fiókba találtam egy ollót... nagyon ki voltam akadva, és most utálom magam ez miatt. Nem akarom többet csinálni.. :(

2013. okt. 28. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:

13 éves koromtól 16 éves koromig hasonlókat csináltam szinte rendszeresen csak a kezemet karcoltam körzővel vagy a börömet radíroztam le.. Most - bár 17 vagyok csak - már tudok annyira uralkodni magamon, hogy kb. 8-10 hónapja csináltam utoljára. Azóta rendszeresen (hetente 1-2 alkalommal) bezárkózom valahová, kisírom magam és naplót írok. Nem tudom mi a megoldás meg mikor jön helyre, de ne csináld. A kezemen annyi nyom van és nagyon rossz visszaemlékezni, pedig sose csináltam mélyet. De mindig amikor stressz ért ezt csináltam, egyre gyakrabban. Remélem találsz más "levezetési módot" ésnem teszel ilyet többet!

17L

(ha szeretnél írhatsz üzenetet)

2013. okt. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én is így voltam.15 éves koromban lerágtam az egész ujjamról a bőrt,téptem a hajamat,vagdostam a karom:(Hiába takartam el anyum eszrevette.Elvitt orvoshoz.Azóta van egy babzsákom,ha rámjön azt püfölöm.

17\L

2013. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Utolso vagyok:nekem is irhatsz,ha akarsz
2013. okt. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Nekem senki sem vette észre ès senki sem segített rajta/rajtam a mai napig :(
2013. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 homo ludensz ***** válasza:
Ne ess kétségbe mert sokan vannak így. Értetlenül szemléltem én is pár éve mikor depresszióval bent voltam a klinikán és a cigi parazsával volt dekorálva a leánykák karja.Igyekeztem megérteni a mechanizmust hogy miként viszi át valaki a lelki devianciát a saját testére és miért bünteti így magát.Szívesen fogadnám ha valaki elmagyarázná.
2013. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én mindenféle nem káros levezetése, önmegnyugtatási módszert próbáltam ki trauma okozta felgyülemlett feszültség levezetésére. Nem tettem károsat.


Mivel káros nem volt, nem káros nem segített, folyamatosan öngyilkossági késztetésem volt. Halálközeli állapotban felület az életősztönöm és üvöltöztem azzal, aki az utolsó cseppet tette a pohárba (mivel a többiek nem elérhetők). Több, mint 2 éve tartó halálvágyból kezdett kihúzni.


Terápia minden károsat "elvett", de amit adott, az csak kis segítség. Eredmény: önveszélyes állapot. Legutóbb majdnem mentőt hívott az orvosom.

2022. okt. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha nem ekkora a baj, nem öngyilkosság határán próbálod visszahúzni magad, akkor érdemes keresni mást. Előbbi esetben is, de még mindig jobb a káros megküzdés a halálnàl.
2022. okt. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!