Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? Minden...

Miért vagyok ilyen? Minden addig kell amíg meg nincs!

Figyelt kérdés
Sajnos az a bajom hogy minden dolog addig kell amíg meg nem szereztem aztán már nem érzem szükségesnek :/ Így szokott lenni ruháknál, cipőknél, barátoknál, pasinál, kisállatoknál. Minden addig kell amíg meg nem szereztem és aztán rájövök hogy ,,ez minek is kell?" Hogy tudnék ezen változtatni? Köszönöm a normális válaszokat! (L)
2013. okt. 31. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem az a baj,hogy túl könnyen kapsz mindent?
2013. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki így van ezzel. Az életben is. arra gondolsz, hogy akkor lenne tökéletes ha ez meg ez lenne. Aztán megkapod és arra gondolsz, hogy akkor lenne jó, ha ez meg ez lenne. Ez egy ördögi kör. Amit megszoksz mindig úgy érzed, hogy nincs rá szükséged... Nem csak veled van így
2013. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es nem kapok mindent könnyen anyám egyedül nevel havi bruttó 60 000 forintal. Apám meghalt 12 éve.

2- es akkor minden rendben :)

2013. okt. 31. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Neked elsősorban szeretetre lenne szükséged,ha azt megkapnád,akkor nem tárgyakkal akarnád pótolni a hiányát.
2013. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!