Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hát amíg ennyi ember vásárol...

Hát amíg ennyi ember vásárol a kis és közepes élelmiszer boltokban (super- és hipermarketek helyet) addig nincs szegénység. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 02:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy korlátolt a gondolkodásod.
2011. szept. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kis boltokban csak a szegények vásárolnak,a legalapvetőbb cikkeket. Nincs pénzük a hipermarketekben telerakni a kocsit. De sokan vannak,akik a hipermarketben is csak havonta egyszer vásárolnak be.
2011. szept. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A szegények?

És miért kellene telerakni a kocsit?

A kisboltban mi nem min. 20-30% drágább???

Szegénynek telik +20-30% többet adni rá????? - furra

Én is egy kicsit persze kötözködtem. Mert pont nem értem, hogy akinek nincs sok pénze, az miért vesz meg valamit jóval drágábban.


És én vagyok korlátolt? ;) Hát az emberi hülyeség a legnehezebben megérthető. És nem csak azért, mert ez az egy dolog biztosan végtelen.

2011. szept. 14. 06:27
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és sokszor inkább 50-80% drágább sok alapvető cikk is.
2011. szept. 14. 07:05
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Az, aki (pl. öreg néni, kisgyerekes anyuka) nem teheti meg (nincs kocsija, ideje), hogy naponta leszaladjon a hipermarketbe, rákényszerül, hogy megvegye a drágább holmit a kisboltban...
2011. szept. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem minden kisboltban drágábbak az áruk. A közelben az egyikben valóban drágább,de ott csak nagyon kevesen vásárolnak. A másik boltban olcsóbb sokszor minden,mint a Tescoban. Sőt,a törzsvásárlóknak általában elengedik a 100 Ft feletti összeget.
2011. szept. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
A kisboltban 2-3 ezret ha költök. Ha nagyba megyek, az 30-40 ezer. És esetleg azt is megveszem, amit nem lenne muszáj. Igen spórolás céljából, van hogy ami hirtelen kell megveszem a kisboltban.
2011. szept. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Miért kell naponta vásárolni. Ha csak nem a pékárút. De egy csomó mást is meg vesznek drágábban a kisboltban sokan?

Nem Tesco reklám!!! De milyen kis bolt az ahol bármi is olcsóbb? És mi? Mert ez így hihetetlen. Egy dolog vidéken a Tesco-ban tényleg drága a pékárú. De mi más?

Amúgy a Tesco nép nyúzó nem védem.

Ki kötelezi rá az embert hogy a hipermarketen tízszer annyit kell költeni?

2011. szept. 14. 07:34
 9/13 A kérdező kommentje:
De egy csomó mást is meg vesznek drágábban a kisboltban sokan. Nem?*
2011. szept. 14. 07:34
 10/13 A kérdező kommentje:
Ismerem a kisbolt árakat. És mindig csodálkozom ha járok ott, hogy nem rohad ott a sok cucc másfélszer annyiért.
2011. szept. 14. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!