Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gond, hogy meleg...

Szerintetek gond, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Nemrég tudatosultam azzal a ténnyel, hogy a saját nememhez vonzódom. Az egyik lány barátomnak el is mondtam, amire elég hevesen reagált. Kellett vagy egy hét, mire megnyugodott, és azt mondta ma, hogy szerinte ebben nem vagyok biztos.

Depressziósnak érzem magam. Úgy gondolom, hogy nincs értelme melegként élni, nem fogadnának el seholsem. A szüleim abban a hitben élnek, hogy hetero vagyok. Ez nem igaz. Már annyira elegem van a dologból, hogy a fél agyam tönkrement emiatt... Régen is elég sokat piszkáltak a homoszexualitásom miatt, már óvodában is "más" voltam, mint a többi gyerek. Azután az általánosban is ment a piszkálás, gondolom azért, mert visszahúzódó vagyok. Emiatt sulit is váltottam, kétszer is, és most érzem azt, hogy rendben vannak az osztálytársaim.

Nagyon rosszul érzem magam sajnos. Szerintetek tényleg "értéktelen" vagyok az orientációm miatt?

17F



2013. nov. 4. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Leonardo értékes volt?
2013. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy meleg vagy, lehetsz nagyon jó és értékes ember. :)
2013. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Ne érezd magad rosszul emiatt, rengeteg olyan ember van mint te, ők biztosan elfogadnak. Sőt, a heterók sem olyan kegyetlenek mint hiszed. Jó, lehet, hogy ilyen fiatalon még nehéz lesz, de később szerintem nem. És nem vagy értéktelen! Most az a része jön az életednek, amikor meg kell barátkoznod az új éneddel, el kell fogadnod, hogy te igenis más vagy. Jó lenne ha lennének melletted barátok, úgy talán könnyebben menne!
2013. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Beteg sem vagy természetesen, sok ember mond/ír butaságokat erről, nem kell figyelni rájuk.
2013. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
mondjuk nemértem miért kell ezt bárkinek tudnia.
2013. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagy értéktelen azért mert meleg vagy !!

Tudom nehéz , de hidd el nem vagy egyedül akár milyen magányosnak, kitaszítottnak is érzed magad. Még ha tudod is hogy a környezeted nem fogad el olyannak amilyen vagy erősnek kell maradnod és találni fogsz olyan embereket akik szeretni fognak akik elfogadnak olyannak amilyen vagy

2013. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2013. nov. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 szamo77db ***** válasza:
92%
Dehogy betegség! Max egy állapot, amely a népesség viszonylag kis részénél alakul ki. Kedves kérdező, nem, nem vagy értéktelen az orientációd miatt! Tessék ezt egyszer és mindenkorra megjegyezni. Ugyanolyan értékes ember vagy, mint bárki más! Ilyesmire pedig ne is gondolj, hogy nincs értelme melegként élni! Keresd meg így a párod és legyetek egymással boldogok! Azzal meg, hogy ki mit pusmog a hátad mögött, egyszerűen ne törődj! Kinek mi köze hozzá? Nagyon kérlek, próbáld egy kicsit felrázni magad! Még valami: soha senkinek ne add ki magad! Látod, most is elmondtad a barátnődnek és úgy reagált, hogy kikészültél bele! Nem szabad! És milyen barát(nő) az ilyen, aki így reagál? És hangsúlyozom, hogy az önpusztító gondolatokat amilyen gyorsan csak lehet, száműzd az agyadból! Ha bármiről szeretnél még beszélgetni, a privát e-mail címem minden válaszom alján meg van adva. Nyugodtan írj! Tudom, hogy nehéz, de próbálj megnyugodni!
2013. nov. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 szamo77db ***** válasza:
92%
Az pedig megint egy rettenet, hogy egyes válaszolók milyen szavakat engedtek meg maguknak a kérdezővel szemben! Pedig semmivel sem különbek! Már csak ezek miatt a szavak miatt sem!
2013. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha nem fake kérdés: Az van ami. Nekem meg te vagy normális. Ami van, azt meg nem kell tudnia senkinek, mert praktikusabb. Ezek szerint te is óvodától tudtad. Ez nem az, amiben valaki nem biztos. Nem tudom miért piszkáltak, rajtam nem látszik a dolog, ahogy marha sok emberen sem.(Talán többen nézünk ki átlagos heterónak, mivel nekünk sem ideál a tv-ben mutatott k.csogok) Az meg, hogy értéktelen vagyok vagy sem, azt csak életem végén fogom tudni megmondani, hogy mi az ami sikerült. Nyilván mindenkinek van értelme, hogy itt van. Nem csak szaporodás van, lehetünk világ hasznára, óvhatjuk az emberi életet és környezetet, ugyanúgy élhetünk becsületesen és példamutatóan.
2013. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!