Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kövérnek számítok?

Kövérnek számítok?

Figyelt kérdés
165 cm vagyok és 55 kiló. Nagyon sok? :( 13/L

2013. nov. 6. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Hááááááát....



....



nem.

2013. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Fúúúj, én 50 vagyok, de még így is bálnának érzem magam, utálom a testeem. Szerintem 10 kiló simán van rajtad! :OOO

Viccet félretéve, inkább kevés.

2013. nov. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Ez tipikus...miért lenne sok?

A mai 13 évesek mind(tisztelet a kivételnek) ezzel vannak megáldva..Jaaj a másik lány csak 47 kilós..

Jaaj dagadt vagyok-.-

Amúgy elosztástól is függ...

Ha 30 kilós fejed van akkor sok amúgy nem:)

2013. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

elméletileg addig a pontig egészséges, hogy magasságból kivonsz 110-et, ez a te esetedben pont annyi amennyi vagy.

de nem a szám a lényeg, meg a mérleg, hanem az ahogy kinézel. azért van egy pont amíg nem számítasz kövérnek, hanem csak kicsit teltnek. a lényeg az hogy ne hízz ennél tovább, úgyis nőni fogsz. sportolj, esetleg csinálj egy olyan "diétát" (inkább étrendnek mondanám, nem fogyókúrának de lehet tőle fogyni) hogy csak sovány tejterméket/húsokat (csirke, hal), gyümölcsöt, zöldséget, teljes kiőrlésű magvas kenyeret, és magvakat fogyasztasz, kb. egy nap 4-5 alkalommal, és lefekvés előtt 4 órával eszel utoljára, és mondjuk minden 2., 3. nap mozogj 1-2 órát. tartsd ezt kb fél évig, 4-5 kg-t biztosan fogysz ha van rajtad felesleg, ha nincs akkor is tartsd és a jövőben nem hízol el.

16L

2013. nov. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen szerintem nagyon sok.:( én is 13 éves vagyok és 43 kg.de amúgy az átlagtestsúly ennyi idősen 47 körül van.
2014. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!