Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 158 cm magas vagyok 83 kg....

158 cm magas vagyok 83 kg. Szerintetek nagyon kövérnek számítok? Milyen módszerrel tudnék a leghatékonyabban fogyni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 15:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján tényleg kicsit kövérnek tűnsz. Hány éves vagy?
2013. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem tudhatjuk hogyan oszlik el a súly, de számok szerint 20kg plussz van rajtad.

lany/fiu? hány éves vagy?

2013. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

162 cm vagyok,75 kg és még mindig kövérnek érzem magam,pedig már 20 kg-ot ledobtam.Még 10-től szeretnék megszabadulni

Tehát szerintem,sajnos,le kell diétáznod,sportolnod a felesleget.

2013. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
23 éves, lány.
2013. márc. 19. 21:29
 5/12 andybaby válasza:
Szerintem ha kicsit tornázol és az édesség bevitelre figyelsz, az már elég lesz.. Attól is tudsz fogyni havi 3-4 /kg-ot.. (legalábbis én így fogytam no cukor, csoki, és heti 3-4 szeri torna, futás játék a kutyákkal)
2013. márc. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell fogynod. Sokan szeretik az ilyen husis csajszikat :D
2013. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Valóban, ez elég soknak tűnik. Én 169 cm vagyok és 78-80 kg, de még ezt is rengetegnek érzem magamon.

Szépen lassan kezdj egy kicsit kevesebbet enni, tornázgatni, de ne koplalj semmiképpen! :) A lényeg, hogy ne érezd kínszenvedésnek a fogyókúrát! Egyél több gyümit, este 6 után meg már csak egy két narancsot egyél, semmi mást. Igyekezz többször kicsit enni, rengeteg vizet inni. Ezekkel így biztosan eléred a célod, legyen az akárhány kiló. :)

De egy fontos: mindenhogy szép vagy és ugyan az az ember, ne betegedj bele egy diétába se! :)

Sok sikert!

2013. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2013. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A zsírszázalék a mérvadó, nem a testtömeg. Érdemes lenne megmérned a testzsírszázalékodat.

Ennyi az ideális:

[link]

[link]


Szerintem érdemes lenne kerülni az édességeket, zsírokat, szénhidrátokat, és lehetőleg 19.00 után ne étkezz. Továbbá azt javaslom kezdj el fitneszelni (pl. hetente 3-szor), mert ezzal tudod legjobban alakítani a tested. Az izmok égetik a zsírt.

Sok sikert!

2013. márc. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 csokisreka válasza:
Én az Atkins diétát javaslom, keress rá interneten mindenképpen. A párom is ezt csinálja és egy hónap alatt fogyott 10 kilót, 100kg-ról 90kg-ra, de azt mondta még nincs megállás olyan 80~75-ig. Ezt fel lehet venni életstílusként is, ez egy egészségesebb élet választása. Előnyben vagy, ha szereted a husikát és a sajtokat, ezekből ehetsz bármennyit(panír nélkül). :)
2013. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!