Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unom az életemet, monoton,...

Unom az életemet, monoton, semmi érdekes sincs benne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17/F

Egyszerüen unalmas, minden nap ugyanazt csinálom, kelés, iskola, hazajövök, tanulok, gépezek. Egyszerüen nem vonzanak a sportok, bármit kezdek csinálni, elöbb-utóbb az is csak egy probléma lesz, bulikba, diszkóba nem akarok menni, mert kb. minden önbizalmamat kiölték belölem az osztálytársaim általánosban a folyamatos cseszegetéssel, rádásul nem akarok inni, nem tudom miért iszik minden korombeli amikor csak teheti... (Nem is cigizek) Barátnöm sicsen, mert baromi sok olyan lány vesz körül, aki a fent említett kategóriába tartozik, nagyon kevés normális van, azoknak meg többségében van barátja, rádásul mivel még nem is nagyon volt barátnöm, ezért elriasztja öket, ha megtudják, hogy még nem volt, azt hiszik valami rossz van bennem... Sokszor álmodozom arról, hogy valami olyan történhetne, ami teljesen megváltoztatná az életem... Eddig nagyon sokat gépeztem, majdnem minden szabadidöm ott töltöttem (ami tudom, hogy nagyon rossz), de azt is kezdem megunni, mert ott is ugyanazt csinálom, monoton lett. Nehezen is ismerkedem, csak pár barátom van, akikkel viszont igazán jóban vagyok, de velük se tudok találkozni olyan gyakran, mert nincs idejük rá, vagy tanulnak, vagy ök is játszanak, vagya város ban vannak (nekik szélesebb a baráti körük, de a rosszabbik irányba, amit én nem akarok megismerni.) Valami különleges, nem mindennapira vágyom, de az ugye sose lesz. Attól tartok, hogy lesz valami baromi unalmas munkám, amit meg jobban unni fogok és akkor nem lesz választásom, örülhetek hogy van munkám... Egyszerüen unatkozom... És attól félek, hogy ebben az állapotban ragadok...



2013. nov. 7. 15:21
 1/7 anonim válasza:
69%
keress gépen skype partnert aki nem ismer vagy járj olyan emberek közé akit nem ismernek az osztálytársait és hazudd nekik hogy legalább 1 barátnőd volt ezzel biztos megoldódik :)
2013. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
24%
Amúgy hány éves vagy?
2013. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leírtam... De mégis hova járjak ha nem buliba?
2013. nov. 7. 19:09
 4/7 ATiNemRadeon ***** válasza:
100%

Szia!

Kezdjük azzal, hogy engem nem érdekelnek az effajta kérdések/észrevételek.

De amit leírtál, arra ösztönzött, hogy regisztráljak az oldalra, megvártam az aktiváló e-mailt, kivártam a 15 percet amíg reagálhatok az írásodra.

Remélem értékeled, hogy egy ilyesmitől teljesen idegen illető válaszol...


Nézd, az a helyzet, hogy későbbiekben jobban fogsz érvényesülni az életben, több időd van elmélkedni a dolgokon, míg mások csavarognak, pl isznak, talán drogoznak, már a helyesírásod alapján is le lehet szűrni, hogy az átlagnál értelmesebb vagy.

Ne akarj máshoz hasonlítani, minden ember más, Te egy egyéniség vagy, miért szeretnél a tömeghez tartozni, biztos vagyok benne, hogy például a számítógéphez már most jobban értesz, mint azok, akik a városba mennek a haverjaikhoz valaha is fognak, későbbiekben ez megtérül, még ha most úgy is érzed, hogy ez így nem jó.

Hatalmas önbizalom hiányod van, ami azért is lehet, mert talán nem vagy egy kigyúrt "vagány" srác, már pedig azok a lányok (a többség) aki erre hajt, jobb is ha elfelejted, hiszen egy olyan lány, aki az egyéniségedet értékeli, és azért fog szeretni aki vagy, az 100x tartalmasabb és több örömed lesz benne, mint az ismerőseidnek akik csak dekoráció céljából tartják maguk mellett a csajszikat.

Viszont ehhez az is kell, hogy egy hasonló képp éretten gondolkodó lánnyal találkozz egyszer, ami a Te korodban jelenleg elég nehéz, mert a mai 16-18 év körüli lányok sajnos egy normális párkapcsolatra képtelenek. Sajnos ez van.

Azért nem tudsz véleményem szerint boldogulni most az érzéseiddel, mert nem a nagy átlaghoz tartozol, amibe ha jobban bele gondolsz jobb is (nézz csak körül a közvetlen környezetedben).

Szóval, mint teljesen kívül álló azt mondom neked, hogy abszolút pozitív dolgok ezek, hogy nem csapódsz a rossz társaságokhoz, egy gondolkodó ember vagy, legyél büszke magadra, hogy nem egy egysejtű ösztönlény vagy, mint nagyon sokat.

Nem lelket akarok önteni beléd, ez nem az én dolgom, ezek csupán észrevételek.


A barátnő problémáddal kapcsolatban meg csak azt tudom írni neked, hogy amíg még nem volt kapcsolatod egy lánnyal sem, addig így is fogsz érezni, hogy biztos nem érdekled őket, meg hogy nem kellesz senkinek esetleg, de minden fiu így érez addig a bizonyos pillanatig, amíg nem jön össze valakivel, és akkor rájössz, hogy teljesen feleslegesen stresszeltél ezen régebben. Persze ezt így most hiába olvasod el és veszed tudomásul, ezt meg kell tapasztalni, és meg is fogod. Akinek ilyen fogalmazó képessége van, annak nem jelenthet gondot az ismerkedés sem!

Lehetne tanácsot adni, hogy ne stresszelj, add önmagad, ami lehetetlen, ha stresszelsz stresszelsz, ha nem nem. Minden adja majd magát, 17 évesen még nem akkora gond ha nincs népes baráti társaságod, ráadásul akikkel most haverkodnál valószínűleg 1-2 éven belül el fognak tűnni.


A munkába pedig szivesen fogsz bejárni, mert minden hónap elején kapni fogsz a kezedbe egy rakás pénzt (akkor úgyis annak fogod tekinteni) :) plusz ott lesz az újdonság ereje is, hiszen ez nem egy iskola pad, hanem munka, ahol helyt kell állni, márpedig te helyt fogsz, mert már most jobban szemléled a világot, és nem a baromságokon jár az eszed.


Bocs ha hosszú lett és zavaros, csak zavart, hogy egy láthatóan az átlagnál többet érő ember pont fordítva gondolja magáról a dolgokat.

2013. nov. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy rá (és rám) szántad az idödet a válaszod megírásával. Jól esik, hogy mindezt elmondtad, eléggé magam alatt voltam, a helyzet az, hogy volt egy lány, akivel egészen jól haladtak a dolgok, de neki barátja volt, rádásul elég rosszul mozdult felém, nem volt tisztázta, hogy mit akar, úgy tett, mintha több lenne mint barátság, de csak barátnak gondolt engem, holott a cselekedetei nem ezt mutatták... Elég bonyolult. Plusz sokminden más is történ eléggé magam alatt voltam, sok kellemetlen dolog jutott az eszembe, vagy hogy mi lesz, ha így megy tovább, és hogy hol rontottam el a dolgokat... Azt se tudtam eldönteni, hogy akkor ki is hibázott, mert ugye a részese voltam, nem tudtam objektíven dönteni... Sokat segítettél, köszönöm.
2013. nov. 8. 16:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Plusz az a baj, hogy nagyon sok olyan ember vesz körül, aki pont úgy gondolja, hogy az ivás és a dohányzás a menö, alig-alig vannak normális emberek körülöttem... ïgy nehéz új kapcsolatokat kiépíteni...
2013. nov. 8. 16:14
 7/7 ATiNemRadeon ***** válasza:
100%
Sok lány szeret szándékosan félre vezetni, megnézik, hogy meddig mehetnek el. Nem tudom, ez mire jó, de én is tapasztaltam már pont olyat, amit most leírtál. És szerintem a megérzéseid is jók lehettek, csak hirtelen talán lelkiismeret furdalása lett a barátja miatt, és inkább így taszított el, még ha nem is szándékosan. De hát a lányokat kiismerni lehetetlen.
2013. nov. 9. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!