Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rettenetesen irigy vagyok...

Rettenetesen irigy vagyok mindenre és mindenkire, egyszerűen ugy érzem ez megfertőzi az egész életemet, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy undoritó dolog, és nem lenne szabad, hogy irigykedjek, de nem tudok mit kezdeni az érzéssel..Hogyan lehet az irigységet leküzdeni? mit tehetnék? ugy érezm ez visszafog abban is hogy sikereket érjek el, mert mindig mással vagyok elfoglalva... nagyon rossz...
2013. máj. 18. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez kell egy keves erettseg, hogy felnottesen tudj gondolkodni. Ha jol ertem, az irigykedes megakadalyoz abban, hogy a sajat eletedet epitsd?
2013. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen, mert mindig másokkal foglalkozom...És hiába érek el én sikert, nem tudok neki örülni, ha látom, hogy valaki más is elért valamit.....
2013. máj. 18. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichologust.
2013. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az mar fel siker, h eszrevetted magadon ezt a jellemhibat!

Amikor elkezdenel ujra irigykedni, gondolj arra, h ezt be kell fejezni, gondolj valami sikeredre, tuzz ki uj celokat magad ele, es jutalmazd meg magad!

Amugy ez az irigykedes olyan dolog, h latod peldaul, h uj munkaja van, de nem latod, h mennyi melo, adott esetben szenvedes aran erte el azt, es ot ez mennyire teszi boldogga. Amennyi energiat az irigykedesbe fektetsz, annyival kevesebb jut a sajat eleted, boldogsagod kiteljesitesere! Ez igy nem jo uzlet, ezt ne felejtsd!

2013. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, különösen a 3. válaszolónak.. megpróbálom megfogadni ezeket a jó tanácsokat!
2013. máj. 18. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!