Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet hívni a dühkitöré...

Hogyan lehet hívni a dühkitörésem? Többi alul miért is akarom

Figyelt kérdés
Van egy gyerek akivel holnap verekedni fogok de én nem tudok olyan jól verekedni csak úgy ha éppen dühkitörés jön ki rajtam de akkor mindent szét tudok ütni úgy lesz a verekedés hogy holnap találkozunk lemegyünk egy kihalt játszóra és ott ütjük szét egymást a játszóhoz az út kb 10 perc ennyi idő alatt hogyan tudom szándékosan előhívni a dühkitörésem? tudom hogy elég furcsán hangzik ez a helyzet (mert az is) a gyerek bátyja 2 évet ült börtönben ő nem verekszik csak arra célzok hogy akivel verekszem ilyen rossz körülmények közt nőtt fel kérlek írjátok meg hogyan is hívhatom elő ne negatív kommentbe előre is köszi :)

2013. nov. 7. 17:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Majd rád jön a dühkitörés miután egyszer pofán vert...
2013. nov. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
úgy nem jó mert ha mondjuk először tökön rúg hasba fejbe boxol akkor már nem nagyon tudok bunyózni előtte kéne hog az első ütést én vigyem be
2013. nov. 7. 17:18
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérj meg valakit előtte, hogy verjen pofán.
2013. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
sajnos az se megy :( mert ha én kérem meg nem leszek dühös hanem inkább röhögök :( ......
2013. nov. 7. 17:20
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Akkor ezek szerint el leszel kalapálva alaposan.
2013. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
nincs rá valami más módszer hogy ideges legyek pl teszem azt valami idegölő zene?
2013. nov. 7. 17:29
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.
2013. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na verekedtél? Mi történt?
2013. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok mi lett a végkifejlett.

Csak ezért állítottam be a kérdés követését :D

2013. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na gyerünk mi történt verekedtetek?:D

(vagy lehet meghalt? O_O)

2013. nov. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!