Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért kötnek belém folyton?

Miért kötnek belém folyton?

Figyelt kérdés

Bkv-n, utcán... Nem szólok vissza, nincs extrém kinézetem és mégis folyton atrocitás ér,de miért?

22/L


2013. nov. 8. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bizonyára csinos vagy, és rengeteg a tahó gyökér!
2013. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem úgy kötnek belém, hogy pl ó cica jössz egy körre? hanem pl tnapi nap: "nézzed mááá' beleverem kiscsaj fejét mingyá az üvegbe"
2013. nov. 8. 08:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert olyan szinten túlvannak iskolázva, hogy már nekik csak jelent kihívást, ha belekötnek egy fiatal lányba! Ezek a mintapéldányok a társadalmunk söpredékei! 22/F
2013. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

és elérik h lassan félek az emberektől...

kb két hét alatt : 2 X meg akartak verni, kirabolni, letapizni, beszólogatnak...

és úgy h csak reggel jövök munkába délután meg haza

2013. nov. 8. 08:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg már feltűnt nekik, hogy adott időben jársz arra és ezt kihasználva érzik azt, hogy akkor jön a lány akinek belehet szólni. Ez is egyfajta kompenzációja a nadrágjukban keletkezett űr hiányára! Soha nem volt ezeknek normális kapcsulatuk egy lánnyal sem, és ezért nem tisztelik a nőket!

Talán menj be a rendőrségre és kérd meg, hogy javítsák a közbiztonságot!

2013. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem mindig ugyanaz talál meg...mindig más -.-"
2013. nov. 8. 10:02
 7/11 A kérdező kommentje:

de nem értem más csajok kirívobb öltözetben,sminkben sem kapnak semmi ilyet és tök nyugiban utaznak ...

én volt h könyvet olvastam és a szemben ülő odaköhögött majd rárakta az állát a könyvemre h figyeljek már rá ...

2013. nov. 8. 10:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor Te is vonzod a hülyéket! Isten hozott a klubban!
2013. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Te is kedves utolsó? :) pacsiiii
2013. nov. 8. 10:18
 10/11 anonim ***** válasza:
A többi is én voltam, és igen! Lehet ez a korral jár!? :)
2013. nov. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!