Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok? Az életetek...

Mit gondoltok? Az életetek pozitív irányba haladt, miután megismertétek a GYK-t, és ezzel együtt hatalmas tudásra tettetek szert?

Figyelt kérdés
Csak őszintén. :D
2013. nov. 10. 19:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Viccet félretéve rajtam sokat segített ez az oldal és bár csak részben emiatt, de tényleg pozitív iránybe fordult az életem.
2013. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
*irányba
2013. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Moszuke ***** válasza:

én régen sokat jártam fel ide tanácsokat adni, röhögéssel egybekötve. jó volt itt kiélni a gonoszkodást és a szociális élet hiányát.

tanácsot adni, hasznosnak érzeni magam. szal valamennyit segít(ett)

még mostanság is fel-fel nézek.

2013. nov. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Igen, állíthatom hogy igen!

Nagyon sok kedves és normális emberrel ismerkedtem meg, és az ilyen ismeretségek csak pozitív irányba tudják terelni az oldalról alkotott véleményem..

(tudásra viszont nem tettem szert :D)

2013. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Én őszintén nagyon szeretem ezt az oldalt. Nem feltétlen erre a kategóriára gondolok, de jó látni, hogy milyen segítőkészek az emberek, és segítenek egymásnak. A hülyébb kategóriákban meg persze sok a szórakoztató kérdés és válasz :)


Szóval, ha őszinte akarok lenni, akkor igen, örülök annak, hogy megismertem ezt az oldalt :)

2013. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Most már elhiszem, hogy néhány férfi is tud szerelmes lenni, és hogy nem is vészes a puncim.
2013. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Viccelsz? Én 100%ban itt kaptam szexuális felvilágosítást!

15L

2013. nov. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
100%
Igen. Amióta rendszeresen látogatom az oldalt, sokkal kevésbé vízkövesedik a mosógépem.
2013. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem kell túl komolyan venni, de mikor hogy. Sok hasznos infó és jó diskurzus is kialakul néha, de sokszor futottam bele töménytelen mértékű hülyeségbe is. Szerencsére az előbbi van többségben.
2013. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 sippara ***** válasza:
Itt ismertem meg két nagyon fontos embert az életemből, VISZONT szerintem lassan nyugtatót kéne szednem és teljesen elveszítettem a hitem az emberiségben... :D
2013. nov. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!