Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok? Az életetek...

Mit gondoltok? Az életetek pozitív irányba haladt, miután megismertétek a GYK-t, és ezzel együtt hatalmas tudásra tettetek szert?

Figyelt kérdés
Csak őszintén. :D
2013. nov. 10. 19:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Mindenesetre a humorod az jó, kedves kérdező. :D
2013. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy befolyásolta az életem, hatalmas tudásra sem tettem szert, mindenesetre azért hasznos dolgokat is olvastam itt, és sokszor megnevettetett az oldal (például itt is pár válasz) :D
2013. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 dani900 ***** válasza:

Hát....tudás az van alapból ;)

De tapasztalatot szereztem sokat!


Ja, és az életem pozitív irányba halad azóta, de sok a kátyú, és sokszor megbotlok, úgy b...a meg az O...n!

2013. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

attól függ pozitívnak ítéljük e azt, hogy megerősítést kapott a véleményem miszerint az emberek többsége igénytelen, tudatlan és reménytelen.


megismertem jó sok klisét, és tudom már milyen hazugságok mögött milyen indok rejlik.

2013. nov. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nagy tudásra nem,de sok információ volt hasznomra.Pozítiv irányba ment az életem,de nem a gyakori miatt.:D
2013. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Eddig még nem, de ez a kérdés minden problémámat megoldotta és mérhetetlen bölcsességet adott. Köszönöm, Mester!
2013. nov. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Én örülök,hogy rátaláltam erre az oldalra, és sok dolgot ''megtanultam'' itt. Pl itt jöttem rá,hogy egyeseknek mennyi problémája van és hogy nekem milyen jó,hogy nekem nincsenek olyan problémáim mint itt néhány embernek. Valamint megtanultam, hogy nem mindenki egyforma és ha valamire nem ugyanúgy reagálunk attól még nme lezs valaki rossz ember.
2013. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nekem is segített a gyakori sok mindebben csak sajna albérletet találni nem, hiába böngészem mindennap át az össze helyi újságot amit találok, nincs! Pedig már nagyon jó lenne új életet kezdeni!

25/N

2013. nov. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!