Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez csak átmeneti idôszak?

Ez csak átmeneti idôszak?

Figyelt kérdés
kb. 13 éves korom vége felé jött ez, most 14 vagyok. Mintha egyik napról a másikra, iszonyat szomorú lettem volna...Azóta is ez van, persze nem folyamatosan csak valamikor rám tör ez a szomorúság hogy: semmi se jó, mindig csak a gond van, nekem se semmi se sikerül. Önbizalom hiányos vagyok, és barátaim sincsenek nagyon....Sajnos az osztály nagy része fôleg a lányok, elk*rvultak volna, odàig fajult az osztályunk hogy: ha valaki valakinek nem a barátja akkor az egész osztály kiközösíti...Pedig én jóba voltam mindenkivel. A màsik meg az, hogy úgy érzem szeretet hiányos vagyok...Szüleimmel jó viszonyban vagyok, bár ismerem ôket és ezeket ha elmondanám nekik nem foglalkoznának vele, csak le tudnák egy "jóvan, ne nyafogj itt nekem"-mel. Jól esne ha valaki, akár egy baráttól, akár egy idegentôl aki fiú/lány nem számít egy Ölelés...És hogy èrezzem a szeretetét hogy igen ô, szeret engem, ô tödôdik velem. Ezek az érzelmek ilyen korban normálisak? El fog múlni? 14/L

2013. nov. 11. 12:35
 1/2 anonim válasza:

Szia.

Ezek az érzések ebben a korban normálisnak mondhatók,és nem csak te szenvedsz tőlük.A legtöbb embernek szerintem vannak kamaszkorban hangulatváltozásai,talán főleg a lányoknál.

Igen..ez a másik.Ez a generáció már annyira el van korcsosulva,hogy alig lehet találni 1-2 normális embert,barátot meg már igazi kincs.

Ne hagyd,hogy elnyomjanak,ha megbántanak,próbáld meg megbeszélni valakivel.Esetleg ha van testvéred,aki megértő,de biztosan van egy megbízható barátod.

A lényeg,hogy a szeretethiányodra a gyógyírt ne a kint keresd!Először mindig a családodban.

A kamaszkor végén ezek az érzések állítólag elmúlnak.

Remélem segíthettem. Ha számít,küldök egy ölelést. *megölel* :)

Sok sikert,és küzdjünk együtt,ne add fel! :D

Szintén 14/L

2013. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké:D Igen, valamikor meg úgy érzem lesz*rok mindent, én vagyok a király és kész. Aztán meg máskor teljesen lehangolt vagyok, és a sírás is kerget:/
2013. nov. 11. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!