Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valóban "sz_rt sem ér az...

Valóban "sz_rt sem ér az élet"!? Normális nők csak papíron léteznek. , meg a mesében

Figyelt kérdés
Mindig is feltaláló, vagy űrkutató, csillagász, stb. szerettem volna lenni, valahogy kitalálni, hogy lehet maradandót alkotni, hagyni valamit az utókor számára, de ehelyett itt b_sz_kodok a magukat normálisnak gondoló nőkkel, akikkel valahogy "sehogy sem tudok zöld ágra vergődni", még ha fejre állok akkor se. Az egészhez hozzátartozik az az igazság, hogy társ nélkül egy senki vagyok, úgy érzem legalábbis. Itt irkálom ki a hülyébbnél hülyébb kérdéseket tucatszámra, aminek látszólag semmi értelme sincs. Ez "a 22-es csapdája..."

2013. nov. 11. 23:48
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
A moderátort kérem, hogy mindent hagyjon békén, ha egy mód van rá!
2013. nov. 11. 23:49
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig is feltaláló, vagy űrkutató, csillagász, stb. szerettem volna lenni"



Mit tettél ezért? Ne fogd a nőkre ha nem tanulsz! Céltudatos, sikeres férfiként tapadnának rád. Kérdések helyett inkább az életedre koncentrálj.

2013. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

ott rontottad el, hogy regisztráltá ide gyakorira.


ez egy csapda.


Megfertőz és sosem enged el.


HA JÓT AKARSZ MAGADNAK, MENEKÜLJ INNEN ÉS KEZDJ EL ÉLNI, HALLOD?

TUDOM NEHÉZ, DE EL KELL KEZDENI!

2013. nov. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Kis határozottságot, kérem szépen !
2013. nov. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ahonnan én jöttem onnan nem nagyon volt mit tenni. 1010%-ot meg, ha akarok se tudok produkálni.
2013. nov. 11. 23:53
 6/27 anonim ***** válasza:
Jah, nincs tökéletes nő. De ha a hibái ellenére szereted akkor nincs baj. Ez fordítva is igaz. Az hogy mit érsz el, az meg csakis rajtad áll.
2013. nov. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Főleg így nem. A képességeim jobbak voltak bizonyos területen az átlagnál. Viszont valahol meg van egy kis lemaradásom.


Talpraesett, kitartó vagyok, csak szerencsétlen a múltbéli események miatt.

2013. nov. 11. 23:55
 8/27 A kérdező kommentje:
#6-os én nem a tökéletest keresem (sőt nagyon kompromisszum-kész vagyok), azt már rég beláttam, hogy nem létezik, részben a kapitalista, cionista világ miatt.
2013. nov. 11. 23:57
 9/27 A kérdező kommentje:
Itt ülök a gép előtt és már elérzékenyülve eléggé rojtosra hallgattam ez a számot: http://www.youtube.com/watch?v=MjHH-7-2X8w
2013. nov. 12. 00:07
 10/27 anonim válasza:

hiányzik belőled egy nagyon fontos dolog, az ÉN szeretet és az optimizmus... lásd be, az EMBER MINDENT, DE MINDENT



csak azért csinál, hogy saját magának jó legyen.....


ha egy picit atomjaira bontod az emberi viselkedést, mindenben meglátod azt, hogy az mber egy önző lény, mindig minden körülmények között


az az ember még nem született meg aki valamit is úgy tett volna, hogy abban ne a saját boldogságát keresse

2013. nov. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!