Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszik az emberek hogy...

Miért hiszik az emberek hogy ufók nem léteznek? Ahogy itt is kialakult élet máshol is ugyan úgy kialakulhatott szerintem.

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 22:43
1 2 3 4
 1/40 x) ***** válasza:
62%

Engedd meg hogy erre kérdéssel válaszoljak: miért hiszik az emberek hogy idegenek (merthogy UFO=unidentified flying object - azonosítatlan repülő tárgy)léteznek?

Azért nem hisznek bennük, mert nincsen rá semmilyen bizonyíték. És egyébként a Földön az élet szén alapú, ami az általunk ismert bolygók közül csakis a Földre jellemző, így az emberhez hasonló lények nem élhetnek a többi bolygón. De elképzelhető hogy kialakulhat valahol egy másik univerzumban egy nem szénalapú bolygó ahol teljesen más, földi formákkal le nem írható élet jöhetne létre.

2011. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
akkora az univerzum hogy lehetségesnek tartom hogy nem csak mi vagyunk
2011. szept. 9. 22:50
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
az, hogy valaki a puszta lehetőségét is elveti, tényleg marhaság. De se bizonyíték, se cáfolat a létezésükre.
2011. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
94%

Az univerzum nagyon nagy, és irtózatosan nagy az esélye hogy van élet, sőt úgy saccolják hogy több millió különféle életforma létezik még az univerzumban.


Szerintem biztos vannak, de nem ilyen nagy zöld szeműek, meg reptoid félék, hanem elképzelhetetlenül furcsa lények!:)

2011. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy nem léteznek csak azt nem hiszem el ,hogy ide járogatnak. Miért tennék? Pláne ennyiszer? Ha belegondolsz minden héten több ufót is bejelentenek világszerte. Vagy lehet naponta... Szerinted hihető hogy leskelődni jönnek át az univerzumon naponta 23x?!
2011. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
Abban, hogy fura, zöld lényecskék repkednek felettünk kivilágított csészealjakkal, nem hiszek. Azt viszont nem tartom kizártnak, hogy valamiféle élet(pl. baktériumok) legyenek egy másik bolygón. Itt van például ez a Marsos cucc...
2011. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 x) ***** válasza:
90%
Egyébként én még azt sajnálom, hogyha majd egyszer bizonyítékot találnának a létezésükre a kormány biztosan eltitkolja, hiszen ezt teszik mindennel ami kicsit is befolyásolná az emberek világról alkotott képét.. az új felfedezéseket először mindenki elveti, hülyeségnek tartja. Ha meg esetleg "elfognának" egy földönkívülit kísérleteznének rajta, de biztosan csak titokban "nehogy pánikot keltsenek"
2011. szept. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
pl Nevadában az 51 es körzetben is lehetnek ilyen titkok.oda nem mehet be senki.mik lehetnek ott is
2011. szept. 9. 23:03
 9/40 greeen ***** válasza:
80%
nézd meg a paul című filmet abban vany egy ufó aki onnan szökött ki!
2011. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Ember gondolkodj már ,,te elfognál egy földönkívülit??

Mert azok nem szovjet katonák...

Ha eltűnik egy földönkívüli idegen asztronauta akkor annak biztosan nyoma van. Na most ha hirtelen felindulásból úgy döntenek a földönkívüliek hogy megtorolják ezt,mivel ha a földön vannak olyan fegyverek amivel az egész bolygót el lehet legalább 5x pusztítani akkor marad a feltételezés nekik milyen lehet??! Kicsit túl vannak fejlődve ha eltudnak ide jutni mi meg oda nem. Szóval te vállalnád a kockázatát egy ilyen bolygóközi háború kezdetének? Kísérletezgetnél aliennel?? Mert én tutira nem. Akkor a kormány miért tenné?? Amúgy van elméletem azokról az állítólagos (ufonautákról) hogy mitől lettek olyanok amilyenek. De tutira nem földönkívüliek szerintem. Amúgy azt nem értem hogy a zombikban meg a vámpírokban meg a szörnyekben miért nem hisztek ennyire??

2011. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!