Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 29 eves ferfi vagyok, nincs...

29 eves ferfi vagyok, nincs munkam, nincsenek barataim, nem volt meg baratnom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit csinaljak, de ugy erzem ez nem teljesen normalis. Egy kis telepulesen lakom nem messze a fovarostol.

Felek az emberektol, inkabb itthon olvasgtok.



2013. nov. 12. 11:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Igyá' meg egy sört.
2013. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem iszok alkoholt, nem cigizek, nem drogozok. Egyiket sem csinaltam soha. Azt sem tudom milyen izu a sor.
2013. nov. 12. 11:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Kéne egy kis környezetváltozás. Tudom, hogy egyik se egyszerű, de ezt a félelmet meg kell szüntetned, és munkát kell keresned. Ott mindenképpen belekerülsz valamilyen közösségbe, kommunikálsz emberekkel, kezdetnek megteszi. Egyszerűbb lenne, ha egy ismerősöd vagy rokonod tudna neked állást szerezni az ő munkahelyén, hogy ne legyen minden teljesen idegen az első napon.
2013. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nem lep meg hogy nem iszol. Azért templomba jársz?
2013. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29 év alatt egy barátod sem volt? A probléma nálad van. Ajánlom pszichiáter felkeresését.
2013. nov. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltam mar pszichiaternel, sot meg pszichiatrian is, meg Tunderhegyen. Mind nagyon jo hely :D Megallapitottak hogy egyfajta skizofreniaban szenvedek, ami nem igazi skizofrenia, de hasonlo: az emberekkel nem tudok "Kapcsolodni" Dolgoztam mar Budapesten, de a kollegak mindig kineztek...ez van.
2013. nov. 12. 13:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Az addig OK, hogy megállapították (szerintük) mi a bajod, de megoldásuk már nem volt rá?

Ajánlom, hogy keressél további segítséget. A hagyományos orvoslás helyett inkább a természetgyógyászat irányába (onnan meg ameddig úgy érzed el akarsz menni).


Addig is távmunkát végezhetnél.

2013. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Keressél munkát minél hamarabb és egyből tudsz ismerkedni mivel egy új környezetbe kerülnél. . Barátokat nagyon nehéz találni ezt én is nagyon jól tudom.
2013. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy barátság alapja mindig egy közös érdeklődési kör. Téged mi érdekel? Keress olyan embereket, akikkel van közös érdeklődési körötök. Otthonról ez nehéz lesz, valamikor muszáj elkezdeni. Budapesten millió különböző közösségi hely/klub stb. van, ahol találkozhatsz új emberekkel.
2013. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és legyél férfi.
2013. nov. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!