Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A barátom most szakított...

A barátom most szakított velem, barátaim pedig nincsenek egyáltalán. Mit tegyek, hogy ne őrüljek meg egyedül?

Figyelt kérdés

Most szakítottunk másfél év után; barátom, haverom egy darab sincs, mert túl zárkózott vagyok. Ő volt az egyetlen, aki előtt sikerült megnyílnom szinte. A többi ember, akikkel nagyjából jóban lettem, mind az ő barátai közé tartoznak. De ők mind egy kollégiumban laknak, értelemszerűen nem fogok velük barátkozni, mert az Ő barátai, mellette állnak egyébként is...


Anyukámmal lakom ketten, a nővéremhez nem tudok fordulni, mert őt nem érdekli semmi a pénzen kívül és egyébként sem lakik velünk. Apámmal pedig évek óta nem beszélek, amire jó okom van...


Most lett vége a vizsgaidőszaknak és úgy érzem, hogy meg fogok őrülni, mert nem tudom mivel lefoglalni magamat. Mit tegyek? Sajnos barátokat nem tudok szerezni egy perc alatt, de anyukámmal sem akarok itthon ülni egész nyáron. És ráadásul még a bűntudat is mardos, mert én voltam, aki elrontotta a kapcsolatot...


(egy 20 éves FIÚ)


2013. júl. 8. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Itt a nyár, menj ki a strandra.
2013. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Homokos vagy?
2013. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csinálj valamit, amit szeretsz. Néha a legegyszerűbb dolgok a legjobbak, pl kimenni az Erzsébet térre, nézni a gördeszkás trükköket, enni egy csokit, inni egy sört..

Majd jön magától a következő.

2013. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Keress magadnak egy csajt! :D
2013. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak az tudja igazán mit érzel, aki már átment ezen. Ugyanez történt velem, annyi különbséggel, hogy én lány vagyok és mi kibékültünk.


Nincsenek barátaim, párom egyben a barátom. Rá tényleg mindig számíthatok. Ahol lakom, nekem sincs senkim, de az ő barátival remekül kijövök.


Írhatjátok, hogy menjen ide- menjen oda, de basszus EGYEDÜL?? nem tudjátok milyen rossz ilyenkor egyedül lenni, főleg ha még rá is veszed magad, hogy kimozdulsz, egyedül vagy, nincs kivel beszélgetni, csak gondolkodsz a történteken, látod a szerelmes párokat, a boldog embereket. Szörnyű! Meg ha vannak is tegyük fel haverjaid, ilyenkor ők sem sokat tudnak segíteni..


Őszintén szólva, nem tudok én sem hasznos tanácsot adni, hiába tudom mit érzel. Ha tudnám mit kéne tenni, már nekem is lennének barátaim :S Amit tehetsz, hogy a hobbidnak élsz. Elkezdesz valami olyat csinálni, amit már régóta szerettél volna. Filmeket nézel, olvasol. Egy kutyus szerintem sokat segíthet. Vele ki tudsz mozdulni és annyira egyedül sem fogod magad érezni, neki elmondhatod a bajaid, nem fog beleszólni, és feltétel nélkül szeretni fog :) Ha elérsz valamit, amire büszke lehetsz, nő az önbizalmad, ami gondolom a szakítással most lecsökkent és hátha rád talál a szerelem vagy a barátság. Esetleg mindkettő.


Egyébként melyik megyében laksz? :)

2013. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Menj ki este a Népligetbe, 10 percen belül lesz új barátod.
2013. júl. 9. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem vesd bele magad egy egyetemi projectbe! Még ösztöndíjjat is nyerhetsz, de az mellékes, a lényeg, hogy jól lefoglal.

Ha még nincs ilyen, gondolkoz valamilyen ötleten!


Vagy ha pont olyan az a tudománykör, amin rajta vagy, hogy ilyesmi nincs, akkor írd versbe az érzelmeidet! Mondjuk megpróbálhatnád groteszk módon, valahogy a vicces-gunyoros oldalról, mert úgy nem lesz az, hogy elmerengve dobálod ki a papírgalacsinokat két sor után, és ismét csak a nyűgösség tör rád.


Én ezt tudnám ajánlani. De tényleg! Ha más nincs, próbáld meg, hátha bejön.

2013. júl. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Menj el küzdősportra,akik meg a szexuális irányod miatt fikáznak azoknak meg üzenem,hogy sz-pjanak le (engem).
2013. júl. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Menj el küzdősportra,akik meg a szexuális irányod miatt fikáznak azoknak meg üzenem,hogy sz-pjanak le (engem)."


NEM TE! HÉ!

Gondolom azért úgy érti, hogy barátNŐ, akivel együtt járt, csak hirtelenjében ezt írta le... ennyi. Az ő barátai pedig szerintem szintén lányok, akiket említ, csak félreérthetően írta le.

2013. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 B42 válasza:
nyárvan menj el strandra barátkozz nem nehéz de elég hosszú dolog sok szerencsét :)
2013. júl. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!