Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tenyerem melyik vonala mutatja...

Tenyerem melyik vonala mutatja hogy hány gyerekem lesz? Vagy tudtok olyan oldalt ahol ez konkrétan le van írva?

Figyelt kérdés

Már könyvet is vettem de abba se találok erről írást, könyves boltban is érdeklődtem efelől de ott sem tudtak segíteni.

Jah és én balkezes vagyok, akkor melyik kezemet nézzem?


2009. nov. 18. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Ömm, lehet, hogy nem ilyen válaszra számítasz, de szerintem annyi gyereked lesz, amennyit bevállaltok.

Ja és ha rám hallgatsz felejtsd el ezeket a "tudományokat".

2009. nov. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Annyi gyereked lesz ahányat összehozol és nem a tenyered ráncaitól függ. A tenyér azért ráncos mert a bőröd ott hajlik össze aminek megmarad a nyoma. Ha meddő vagy egy sem lesz ha el tudod tartani (vagy az állammal eltartatni) akkor 9 havonta lehet akár több is ha ikreket szülsz. Szal ez egy orbitális baromság. Ennyi erővel én azt kérdezhetném h mennyi pénzem lesz.. Annyi amennyit megkeresek ennek semmi köze a tenyér ráncaihoz.


Basszus ezt a naívitást.....

Nekem van egy üveg folyadékom Szűz Mária könnycseppjei vannak benne örök életet és boldogságot biztosító szent elixír. Csak most akciósan eladom neked 100E Ft-ért érdekel? Legalább annyira tutira bejön minthogy a tenyér ráncaidból meg tudd állapítani hány gyereked lesz.

2009. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

de én nemigazán tudtam kiolvasni az enyémből :S

2010. júl. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt már én is néztem egyszer, nekem vagy közel 10gyerekem lesz, vagy én sem tudom jól ki olvasni:)
2010. júl. 3. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!