Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gyűlölöm magam és semmire sem...

Gyűlölöm magam és semmire sem vagyok jó, semmihez sem értek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

16/L

Az egész életem egy nagy nulla. Bántottak állandóan és ez miatt sokszor nem merek megszólalni. Már azon gondolkodom, hogy ha megyek állás interjúra akkor mi lesz velem......

De úgy mindig is arról álmodtam, hogy modell lehessek és akkor szeretnének az emberek. De nem vagyok jó semmire:(

Régen énekesnő akartam lenni, de hát elég ronda lett a hangom, régen szép volt. Utána színésznő, de ha már tönkre tettek a többiek akkor nem hiszem hogy az is lehetnék. Hát sajna a modellkedében meg: sokak szerint szép, karakteres arcom van, meghát elég vékony vagyok, de sajna csak 168cm és már nem fogok nőni. Letettem az álmaimról:( Amit most tanulok nagyon gyűlölöm, mert nem értek hozzá. Sok mindent kipróbáltam és semmire sem vagyok jó. Semmi sem megy nekem, se a matek, se a nyelvek. Pedig tanulok minden nap, de nem megy semmi. Volt már olyan, hogy egész nyáron tanultam és akkor sem jutottam semmire. Mindent elrontok amihez hozzá nyúlok. És sokan nem szeretnek, mindig bántanak.


2013. nov. 22. 19:46
 1/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Vigaszként mondom, nem cukkollak, hogy az emberek nagy százaléka szépen beletörődik, hogy nem lesz híres ember. Továbbá sokan életük végéig nem tudják meg, hogy miben tehetségesek, vagy hogy mit szeretnek igazán.

Boldog nem csak úgy lehetsz, ha jó tanuló vagy, vagy nagyon jól teljesítesz az iskolában...a nyelveket pedig sokan nem a padban, hanem az életben tanulják meg.

Minél többet mondogatod, hogy nulla vagy, annál inkább azzá válsz. Próbálj meg a jó oldalaidra koncentrálni... ha szép arcod van, akkor sem fogsz tetszeni sokáig, ha nagyon negatív maradsz.

Ahogy hagytad, hogy mások "tönkretegyenek", úgy vehetsz példát jól sikerült életekről, vagy egész egyszerűen élheted a sajátodat, ahogy te elképzeled, úgy.

Időnként mindenki gödörben ül, olyankor kell változtatni valamin.

2013. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

csak az a baj, hogy én egész életemben gödörben ültem.

Próbáltam csak a pozítiv dolgokra koncentrálni, de akkor sem sikerült semmi, ugyanolyan volt mint mindig. Remélem érted amit szeretnék mondani. Meg nehéz mindig a jóra gondolni, mert még most is bántanak, főleg a lányok. Nem tudom magamat megvédeni, mert senki nem áll az oldalamon.

2013. nov. 22. 20:00
 3/8 A kérdező kommentje:
ám volt olyan idő ne nézzél hülyének, hogy nagyon éreztem azt, hogy én valaki leszek, de már ez az érzés elmúlt. Már egyre jobban érzem, hogy a senkinél is senkibb leszek:((
2013. nov. 22. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Neked csak egy fiú kell és helyreáll az életed:)
2013. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

attól mert csak a jóra gondolsz, a problémáid nem oldódnak meg.


Ám, nem kell foglalkozni más véleményével. minél korábban megtanulod ezt a képességet, annál könnyebb lesz az életed.

2013. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ó, rengeteg ember van, híres emberek is, akik rosszul indultak Magadban csak te hihetsz...

Rémes, mennyi közhelyet írok, de mindet igaznak gondolom, és szeretném betenni a fejedbe.

2013. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is elegem van az életemből. Ami másoknak sip sup megy azért nekem 6szorosan kell tenni. És még mindíg nem tartok sehol. Legszivesebben meghalnek
2013. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A lanyok csak azert bantanak mert szep vagy!

Ha van kedved, irj nyugodtan privatba

es megprobalok segiteni. En is sok dolgon mentem

mar keresztul fiatal letemre es tudnek segiteni sztem.

2014. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!