Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha búskomornak, egyhangúnak...

Ha búskomornak, egyhangúnak tűnök az emberek előtt, az nagy baj?

Figyelt kérdés

Iskolában, utcán valószínűleg nem tűnök valami életvidámnak, egyhangú, unottnak tűnhetek, nem is nagyon akarnak barátkozni velem az emberek, mégha odamegyek hozzájuk beszélgetni (iskolában), akkor se.

Így soha, később se lesz senki akinek szimpatikussá válok, és barátkozhatok vele?

Változtatni kéne a kinézetemen?


2013. nov. 24. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor mosolygok az emberekre akkor is ha zavarban vagyok akkor is ha jo kedvem van de volt sok olyan korszak az életemben amikor sirni tudtam volna és ez a legnehezebb te pedig kicsit probálj meg nyitottab lenni az emberek felé és mosolyogj :-)
2013. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!