Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem motivál semmi és...

Miért nem motivál semmi és egyhangúnak érzem az életem?

Figyelt kérdés
Igazából nincs velem semmi átlagos családban élek 10.es vagyok nem kitűnő, de jó tanuló, viszont nemszeretem az iskolát és tanulni se szeretek. Eddig orvosin gondolkodtam de rájöttem hogy ahhoz jobbnak kéne lennem meg túl sokat kéne tanulnom és ahhoz nincs kedvem, pedig nem vagyok buta de nem tudok legörnyedni és tanulni napokig, akkor gitározom de nem vagyok annyira tehetséges, nemérzem úgy hogy befuthatnék, főleg nem magyarországon, sportolni nemszeretek, csak pont annyira hogy ne hízzak el és legyen egy kis kondícióm de amúgy egyik sport se köt le. Azzal telnek a napjaim hogy mint valami kívülálló nézem a világot és észreveszem a hibáit meg idegesítenek az emberek pl a suliban az éretlenségükkel. Egyetlen motiváló erőm a barátnőm akit nagyon szeretek, meg az 1-2 haverom de ezzel nem tudok mit kezdeni a "karrieri" életben. Ha valamit csinálnék is magyarországon vagy nem lehet vagy kevés rá az esély. Ami kicsit érdekel az az hogy utazgassak a világban mert érdekel a természet meg a kultúrák de ezek se annyira hogy halálra tanuljam magam csak tapasztalatból. Nemsokára itt az érettségi és semmi célom, ez engem nagyon aggaszt, ti mit gondoltok? ( bocs ha kicsit hosszú lett de rövidebben nem tudtam leírni)
2011. jan. 31. 20:47
 1/4 anonim válasza:
tölts sok időt a barátnőddel amúgy meg majd lesz ami lesz ;DDD
2011. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tök ugyanez vagyok, csak 11-edikes. Az orvosi és a gitár is stimmel azzal a különbséggel hogy nekem még barátnőm se volt soha :). Amúgy bocsi hogy nem tudok mit mondani, csak tudd hogy nem vagy egyedül... 17/f
2011. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond, kicsit nyugtató ezt olvasni, bár sajnálom hogy te is ezzel "küszködsz" (mert azért valljuk be lehetne rosszabb is:) ) Amúgy igen a barátnőm az egy hatalmas + pont előtte tényleg olyan voltam mint valami szellem csak suhantam az emberek között mert semmi nem kötött le.
2011. jan. 31. 22:49
 4/4 anonim válasza:

Ha nincs is hozzá tehetséged még lehet!

Gondolj arra, hogy szupersztár gitárosként beutazod az egész világot, milliárdjaid vannak!

Ha elég erősen koncentrálsz rá és minden nap gitározol, bejöhet, csak hinned kell benne!!!

És persze magadban is!

Minden lehetséges, ezt ne feledd el!!! :)

2011. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!