Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek közvetlen,...

Chizukaa kérdése:

Hogyan legyek közvetlen, magabiztos?

Figyelt kérdés
A barátaimmal nagyon szeretek beszélgetni, nevetni stb. de ha valaki olyannal vagyok, akit nem igazán ismerek, egyszerűen nem tudok megnyílni, nem tudok mit kérdezni, és ha kérdeznek is tőlem valamit, általában nem bírok egy normális választ kicsikarni magamból, csak ,, aha, igen, nem persze" ezért mindenki azt hiszi, hogy bunkó vagyok stb. :( előre is köszönöm a válaszokat! 14L

2013. nov. 26. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a bajom nekem is:/ Nekem mindig aztmondjak hogy szard le mit gondolnak masok. Csak mondd ki amit gondolsz. Add onmagad:) aki szeret,az ugy szeret ahogy vagy,aki meg nem..az ugyse szamit:) ezt probalom eljuttatni a kis agyamig,hogy felfogjam mar vegre,de eddig meg nem nagyon jott ossze:/
2013. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. nov. 27. 20:44
 3/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Bébikék, az nem segít, ha mondom, hogy az emberek 80 %-a így van vele? Vannak tök közvetlen emberek, mint én is, pölö, de ez sem mindig a magabiztosságból, inkább a tetszeni vágyásból jön, mert azt akarom, hogy elfogadjanak és szeressenek. :)

A többség meg azon aggódik, hogy mit gondolnak róla. CSak a szocipatákat, pszichopatákat és némely nyugdíjas öreg nénit nem érdekel, hogy mit gondolnak róluk.

2013. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebben az utcában én is megfordultam. Szerencsére (?) a gyermekeim születése után nem sokkal fordult a kocka, s azóta akkora egészséges önbizalmam van, mint a Clark Ádám kotróhajó.
2013. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!