Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy magabiztos...

Mit tegyek hogy magabiztos legyek? Hogy legyen miért élnem? Hogyan lehetne fellépni az alfahím kategóriába? Mindig leragadok a lányoknál de miért? Szakítani sem merek soha

Figyelt kérdés

Én teljesen magamra ismerek ebben a típusban kivéve azt hogy én jó képű srác vagyok de hiányzik a magabiztosságom.Sok csajnál meg játszom magam de nem mindig sül el jól :) hogyan tudnék magabiztosságot szerezni?tavaly egy élményparkban dolgoztam ahol oda voltak értem a vendégek és nagyon jóérzés volt ,idén nem tudtam visszamenni és azóta itthon unom magam,mert nem tudom milyen munka lenne ideális ahol sok lányt megismerhetek!inkább nem dolgozom sehol és ez nagy szégyen 23 évesen.fél éve csak felkelni és ülni áhh nem jó érzés főleg h minúsz több 100 ezer ftba vagyok..


Csak eljátssza a cuki fiút: Gamma-típus

Ellentétben a domináns alfa vagy a szórakoztató béta-típussal, a gamma férfi általában befelé forduló, különc, és nem igazán vonzó személyiség, akire jellemző az érzelmi hullámzás. Bár a hierarchia alsó szintjén megbúvó gamma-hím intelligensebb és tehetségesebb, mint delta társai, hiányzik belőle a magabiztosság, ezért általában sikertelen a nőknél. Tipikus tulajdonságai közé tartozik, hogy tapad a nőkre, szeret birtokolni, hajlamos manipulálásra, és mivel nem tudja felvenni a versenyt a felette állókkal, ennek hiányában megpróbálja elszigetelni és irányítani partnerét. Egy "gamma" gyakran tetszeleg a kedves fiú szerepében, és úgy viselkedik, mint egy barátnő, ám jóindulata csupán eszköz céljai eléréséhez, amit általában arra használ, hogy maga mellé láncolja a kiszemeltet.Valójában egy teljesen értéktelen és szánalmas lény.


2013. máj. 23. 15:50
 1/1 anonim válasza:
akkor most mi a vita tárgya? hogy odavannak érted mert állítólag szexi vagy , vagy hogy egy szerencsétlen flótásként munkanélküli vagy több mint 100e hitellel a markodban?
2013. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!