Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért remélem, hogy egy ember...

Miért remélem, hogy egy ember megváltozik, amikor erre semmi esély?

Figyelt kérdés
Egy régi flörtölős kapcsolat volt, aztán elvileg barátok lettünk. De én folyton kibuktam rá, mert igazándiból nem érzetem azt, hogy egy percig is fontos vagyok neki. Most megint felvettem vele a kapcsolatot, el is beszélgettünk msnen...de ha arról van szó, hogy üljünk be valahova, vagy esetleg segítsen valamit megcsinálni, akkor ígérni tud, de az ígéretet beváltani már nem és természetesen ha megemlítem, hogy ez így gáz, akkor mindenféle kifogást tud produkálni meg engem hülyének beállítani. Miért nem lehet simán azt mondani, hogy hát izé, annyira nem akarnék veled talizni....ezen már rég nem sértődnék meg és ezt ő is tudja. Mi a fenéért viselkedik így? (és én miért voltam megint olyan hülye, hogy azt hittem számíthatok rá?)
2009. nov. 21. 00:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert az ember remél, amíg lehet. De szerintem ennek a kapcsolatnak semmi jövője. Még akkor sem ha csak baráti a dolog.
2009. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem sincs...utálom, ha hülyének néznek...
2009. nov. 21. 23:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Andi?
2009. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!