Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent ha egy nemrég...

Mit jelent ha egy nemrég elhunyt közeli hozzátartozómat látom álmomban, ugy mintha egy utazásból tért volna vissza pedig álmomban is tudom hogy már meghalt?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán fel szándékozik veled venni a kapcsolatot, avagy nagyon hiányolod és ezért álmodsz róla (velem is megesett).
2009. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmit, csak hogy álmodban gondoltál rá. teljesen normális.
2009. nov. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom...De a nagyim ugyanezt álmodta amikor maghalt nagyapa...Na, ez fura! :S
2009. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nagyon hiányzik neked! Lehet te nem is tudsz róla, csak tudat alatt nyomja a lelkedet ennyire az elvesztése.

Én egymás után 3x álmodtam, hogy meghalt a bátyám elütötte egy busz, de utána láttam, ahogy ki ment telefonálni a teraszra.. Mindig sírva keltem, és egyik este nem tudtam aludni, csak sírtam és sírtam pedig nem álmodtam semmit (mivel nem tudtam aludni) Másnap reggel bátyám jön be hozzám és megmutatta a ripityára tört telefonját. Megcsúszott az út mellett, elejtette a telefonját és átment rajta egy busz. Kérdem én.. És ha egy kicsit arrébb esik?? Akkor megálmodom, ahogy meghalt volna a bátyám. Na ez a ciki.

2009. nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
meg nem bekeltel meg, meg nem fogadtad el azt hogy meghalt es nincsen tobbet... a tudat alattid uzen evel neked hogy kotodsz a csaladodhoz! probald elfogadni es belenyudogni... de meg fogsz almodni vele!
2009. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!