Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ma vezetés közben, egy régi...

Ma vezetés közben, egy régi kedves ismerősömre megszólalásig hasonlító nőt láttam. Tudni kell, hogy akire hasoníltot sajnos már több mint 2 éve elhunyt. Vajon jelenthet ez vmit, vagy csak véletlen egybeesés?

Figyelt kérdés

A látott nő testartása, nézése, teljesen olyan volt, mint az elhunyté és ő is pont rám nézett hosszan.

A neten próbáltam utána nézni, de mindig az Álmoskönyvhöz jutottam, de sajna az nem mérvadó, mivel ébren voltam.


2010. márc. 22. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag mindenkinek van valahol egy hasonmása.Ezt támasztja alá,hogy némelyik hírességnek több alteregója is van.
2010. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Igen, létezik ez a hasonmás dolog. Velem egyszer egy olyan dolog történt, hogy azt hittem eldobom magam.

Ültem a buszon végállomás volt, lassan szállíngóztak az emberek végül jó sokan lettek, mellettem is álltak már és csak úgy felnéztem és mintha magamat láttam volna, annyira meglepődtem és szinte megijedtem, hogy alig mertem odanézni. Nem mertem már annyira feltűnően nézni és a végén leszálltam.

2010. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak véletlen lehetett. Hasonlít rá, te pedig egyből kiszúrtad, hisz akire hasonlít szeretted.

Én a párommal elmentem nyaralni, egy folyóhoz. Ülök a parton, erre odaszalad 4 csaj, az egyik majdnem megölelt, és mondja, hogy azt mondtad nem jössz. Nem tudtam mire vélni, kérdeztem, hogy ismer? Akkor jött rá, hogy összekevert vmi ismerősével. Nagy volt. Nem győzött bocsánatot kérni. :) Aranyos volt.

2010. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!