Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, hogy egy mesén vagy...

Normális, hogy egy mesén vagy állatos dolgokon képes vagyok sírni, de az emberek sosem hatnak meg?

Figyelt kérdés

Most pl. tök szomorú vagyok, mert sajnálom paffot a sárkányt. Meghallgattam (én sem tudom miért, csak eszembe jutott fürdés közben, hogy utoljára kb. 6 évesen hallottam) és ugye arról szól, hogy Jani a legjobb barátja Paffnak, aki örökké él Játékországban, de Jani ugye nem és felnő és már nem akar játszani Paffal, ezért ő egyedül marad, elmegy a barlangjába és 14 szemmel sír. És komolyan sajnálom most és szomorú vagyok. A múltkor meg az oroszlánkirályon sírtam. De ha most a szemem láttára történne egy emberrel valami nagyon szomorú vagy megható, azzal biztos nem foglalkoznék. Tegnap voltam temetésen pl. elég közeli rokonom volt, mindenki sírt, én meg lesz*rtam az egészet, baromira unatkoztam, vártam a végét. Meg úgy alapból a filmek se hatnak meg az emberekről, legfeljebb ha gyerekekről van szó. Gyerekek és állatok. Na azokon tudok bőgni. Ez most normális?! :D

16/L


2013. dec. 7. 20:45
 1/4 Noriko. válasza:
Azt nemtudom, hogy normális-e, de én is így vagyok vele. Pl. az Árvácskán nem sírtam, de a Dumbón igen. Sajnálni sajnálom az embereket is, de filmben, mesében csak az állatok szenvedése tud megsiratni.
2013. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dettó ugyanez van velem is
2013. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Később ez változni fog majd, bár lehet a helyzet maga nem.
2013. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még érthető. Egyre kevesebb empátiát és toleranciát tapasztalunk másoktól, főleg a nagyobb városokban, néha komolyan az az érzésem, azért megy a verseny, hogy ki tud több embert odébb lökni maga körül. És ezeknek a tulkoknak vannak kiszolgáltatva az állatok a gyerekekkel együtt... szóval engem is nagyon elvétve tud meghatni valami, ami emberekkel kapcsolatos.
2013. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!