Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tanulhatnék meg sírni...

Hogyan tanulhatnék meg sírni mások előtt?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem megy, túlságosan szégyellném. Pedig néha olyan egyszerű lenne a megalázó helyzetekből sírással megmenekülni.Ott van pl a húgom, aki gyakran még rá is játszik, ilyenkor aztán minden megvan neki bocsátva, mindenki körülugrálja. NEkem meg csak akkor sikerül, ha tényleg nagy tragédia történik. Nemrég valaki nagyon dühös lett valami miatt, ami nem az én hibám volt, sőt, éna legjobb tudásom szerint próbáltam megakadályozni. Tudom, hogy ha ott elkezdek sírni, akkor legalábbis elgondolkodik, hogy nem volt-e túl szigorú. Ehelyett faarccal álltam a szidalmakat,miközben belül teljesen összetörtem. Ugyanis emellett nagyon érzékeny is vagyok.
2013. máj. 13. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány? Lányként nem lesz nehéz, fiúként ne akarj.
2013. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pont ennek az ellenkezőjét szeretném...

majdnem mindig elkezdtek sírni mikor valami rossz történik,van amikor még egy szó is elég...

hidd el,jobb nem sírni...

2013. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok.


Második: én úgy vagyok vele, hogy ha már muszáj ilyen érzékenynek lennem, akkor legalább mutassam ki az érzelmeimet, akkor az emberek talán jobban felismerik, mikor mentek túl messzire.

2013. máj. 13. 20:24
 4/5 dani900 ***** válasza:

Más a problémád.

Ha leszidnak, és nem te vagy a hibás, miért veszed magadra?

A sírással akarod befolyásolni az embereket? Miért nem mondod meg szimplán, hogy ez nem igaz, vagy ez nekem fáj, vagy hasonló módon, de őszintén?


"Pedig néha olyan egyszerű lenne a megalázó helyzetekből sírással megmenekülni."

Ja, tényleg egyszerű. És, mi lenne, ha esetleg inkább megoldanád a problémákat, mint kibújsz alóluk?

Ha mindig elfutsz, és kerülsz minden konfliktust, mitől erősödnél meg, nem lesz tapasztalatod, könnyű lesz téged kizökkenteni a nyugalmadból, sérülékeny maradsz, ezt szeretnéd, vagy kemény megpróbáltatások árán erőssé válni?

2013. máj. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Örülj neki,hogy nem tudsz nyilvánosan sírni. Az első adandó alkalommal abba az emberbe taposnak bele akit gyengének vélnek,mert sír.

Gyerekkoromtól kezdve sírós vagyok. Soha semmiféle hasznát nem vettem ennek a képességnek.

Ha keménynek látszol előnyösebb,mint ha gyengének. A gyengéket porig alázzák és eltapossák mindenhol.

2013. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!